Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset alszik a 4 hós babám!?

Keveset alszik a 4 hós babám!?

Figyelt kérdés
A fiam egész nap 'csak' 3x félórát alszik. Nem kevés ez?
2013. okt. 7. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
valószinüleg neki ennyi is elég. Egyik barátnőm kisfia születésétől csak napi 1-2 órát alszik öszesen. Ők is meg votlak ijedve hogy valami baja van de több orvos is mondta hogy vannak ilyen babák. Az éjjelt végig alussza 3 hetes korától, nappal 1-2 órát alszik egyébként nézelődik. Még egy helyzet van amikor alszik, a séta alatt a kendőben, na de nem tud minden nap órákig sétálni vele, föleg majd télen nem. A babakocsiban üvölt. Én meg annó 1 éves koromtól egyáltalán nem aludtam nappal, és éjjel sem sokat. Összeszámolva kb napi 5-6 órát aludtam 1 éves koromtól. Édesanyám készen is volt teljesen ettől a nem alvástól, ráadásul még rossz evő is votlam. Igy is felnöttem és most alszok 8-9 órát és nagyon szertek enni. Az tény hogy nehezen alszok el még most is kb 1-2 óra alatt de ez azért is van mert nem vagyok lefáradva iagzán. Szerintem semmi baj a babáddal, ha egyébként fejlődik és jó kedvű baba.
2013. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónapos lesz és ő is ugyanennyit alszik. Ha jókedvűen ébred és mosolyog akkor valószínűleg elég neki.
2013. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!