Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan hasfájás elleni...

Van olyan hasfájás elleni szer, amit nem kell etetéshez kötni, hanem akkor adható, amikor jön a hascsikarás?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
mecsek bébi tea.fiamnak csak ez vált be és nem etetés függő.
2013. okt. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
homeopátiás szer is van, azt akkor kell adni mikor tünet van, nem folyamatosan adagolni.
2013. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazán értem, szerintem egyszerűbb az okot megszüntetni, mint ha már baj van akkor enyhíteni a tüneteket.
2013. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Próbálkozunk az okot megszüntetni: egy hete teljes tejfehérjementes diétán vagyok, amit maximálisan betartok (egy dietetikus segít), de ettől függetlenül még mindig fáj a pocakja, még ha lényegesen jobb is a helyzet.

Én meg azt nem értem, hogy miért kell írnod, ha nem a kérdésemre válaszolsz. Látatlanba ne ítélkezz kérlek! Mindent megteszek érte, hogy a helyzet jobb legyen, de szörnyű látni, ahogy szenved, ezért tettem fel a kérdésem, hátha segíthetek Rajta máshogy is...

2013. okt. 11. 07:46
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez az igazi segítség!
2013. okt. 17. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!