Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet vinni ajándékba...

Mit lehet vinni ajándékba babanézőbe?

Figyelt kérdés

Az idősebb rokonok mind azt mondják pelenkát. De nem tudom, lehet én vagyok hülye, de az nem olyan kicsit, mintha nekem wc papírt vagy zsebkendőt hoznának látogatóba, meg úgyis lehet kapni a tescoba, ha már ott vagyok joghurtot venni?


Meg sokat olvasom, hogy van kismillió fajta pelenka, lehet olyat viszek, ami nekik be se vált, vagy más miatt nem jó. Egyáltalán azt se tudom, mi van, ha nem is eldobhatóst használnak.


Szóval mit lehet vinni? Tényleg csak a pelenka a jó? Én valami eredetibbre gondoltam..


2013. okt. 8. 23:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Annyi mindent lehet adni, hogy nem is képzeled...

Pl. Kupon: x óra gyekfelvigyázás

Popsitkörlő

Pelenka

Ruha

cipő

étkészlet, előke, cumi, pépesítő cumi, itatópohár stb.

ajándék fotózás, ha nagyobb összeget szánsz ajándékra

játék (zenélő forgó, vetítő, csörgő, rágóka)

láb/kézlenyomat készítő

nézz körül egy bababoltban.

2013. okt. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, a 10-es ötletei különösen tetszenek, majd válogatok!
2013. okt. 9. 13:48
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia


remek ötleteket írtak előttem. De én a fotóalbumot azért nem javaslom, mert manapság már nem divat a papírfotó, mindenki inkább fotókönyvet csináltat a képeiből. A beragasztós módszer már nem igazán gyakori.


A pelenkatorta nekem is tetszik, én anno nagyon örültem volna neki.

Ehelyett kaptunk egy rakás ruhát, melyekből sokat rá sem adtam, mert utáltam azokat a kemény farmer meg bársony anyagokat, amik elég kényelmetlenek lehetnek a gyereknek. Illetve a játékokat is egy idő után már csak félreraktam és tovább lett ajándékozva, mert már annyi volt belőle.


Szóval én ruhának tuti nem örülnék, hacsak nem valami hihetetlen cuki ruha (de mondom ne kemény anyagból legyen), és játéknak se nagyon.

2013. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!