Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rokonságba születtek ikrek,...

Rokonságba születtek ikrek, Fahéj és Flanna. Vélemény?

Figyelt kérdés
Két kislány született, véleményed a nevükhöz?
2013. okt. 9. 15:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
26%
Hát szerintem nem olyan sok Fahéj és Flanna szaladgálhat az udvaron... sőt, szerintem az esetek nagy többségében egy sem. Még Judit simán szaladgálhat... de a válaszadók nagy többsége nem adná ezt a nevet, ebből lehet következtetni arra is hogy nem nagyon lesznek ilyen nevűek a korosztályában, tehát ugyan olyan furán fognak rájuk nézni a gyerekek is, mint most mi! Szegények :(
2013. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
45%
Nem tetszenek. Fahéj? Jó hogy nem Toboz.. Bár lehet ötletet adtam egy pihentnek...
2013. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
A Fahéjt piszkálhatják, de egy Flannát mivel? Ugyan azzal mint egy Annát?
2013. okt. 9. 15:53
 14/29 anonim ***** válasza:
38%

Flanna - Flakon

tök mindegy, biztosan bántani fogják. ha másért nem, akkor azért, mert furcsa

egyébként meg ha véleményt kérdezel, akkor fogadd el azt. ha neked tetszik is, másoknak nem, és nem tudsz másokat meggyőzni

2013. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik, téged meg nem akarlak meggyőzni.
2013. okt. 9. 15:56
 16/29 anonim ***** válasza:
29%
Az Anna egy megszokott név, amíg a Flannáról én speciel most hallok először... szegénykék! Mit fognak majd kapni az oviban, suliban....
2013. okt. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
41%

Flanna sose hallottam még, nekem nagyon idegen, ezért nem tetszik.


Fahéj ezt már hallottam mint keresztnév. Nekem kifejezetten tetszik. Nem adnám a gyerekemnek, neki mást választottunk, de érdeks név. Nekm olyan mint a Bodza.

2013. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%
Fahéjnak hívják az Agymenők című sorozatban Raj kutyáját:) Flanna nem tudom honnan származhat, külföldön se hallottam róla. Most rákerestem, ez egy régi név. Gondolom most előszedték. Lehet 200 éve sok Flanna volt.
2013. okt. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
50%
200 éve?? Aha, a Flanna abszolút hagyományos magyar paraszti névnek tűnik :D
2013. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak parasztok éltek 200 éve. A Flanna jelentése papnő és latin eredetű név. Lehetett pl. zárdákban gyakori.
2013. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!