Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen csattal fogjam oldalra...

Milyen csattal fogjam oldalra 10 hónapos kislányom haját, hogy ne lógjon a szemébe?

Figyelt kérdés

Gyér haja van, nem engedi felgumizni, a műanyag csat kicsúszik. Levágni sajnálnám neki meg nem is állna jól a frufru. Használhatok fémcsatot? Lehet tőle allergiás?

Ti milyet használtok?


2013. okt. 10. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fémcsat is ki fog csúszni. Adj ra hajpántot.
2013. okt. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

olló


a lányaimnak szinte nem is volt haja ami volt az sem sok

jobban jártam ha levágom

mondjuk az a legrosszabb ha a szemébe lóg

legalább frufrut vágj neki

2013. okt. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Minden kicsúszik belőle...Lányomnak rengeteg haja van,de neki sem marad semmi benne.De nem is csattozom,mert kitúrná.Miért nem vágod le? Két szál haj nem mutat sehogy egy baba fején se... Én születése óta már legalább 10centit levágtam neki.Nem áll jól a frufru neki sem,de akkor is vágom,mert ha a szemébe lóg,az meg zavarja.
2013. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én semmilyen csatot nem raknék, mert könnyen kitépi, és lenyelheti. Ami nekünk bejött, az a vékony szilikon hajgumi, mert az nem tud kicsúszni, és kitépni sem tudja, mert tapad. Hamar megszokta, hogy ne húzkodja.
2013. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát jó, akkor levágom. Csak úgy sajnálom levágni, olyan vuki haja van! :) egyszer már vágtam neki, el is tettem egy tincsét, de olyan béna frufrut vágtam neki, hogy megfogadtam, hogy soha többé. De ha azt mondjátok, csak ez a megoldás, akkor levágom. Bár a szilikon hajpánt elgondolkodtatott.

Köszi mindenkinek!

Ment a pont

2013. okt. 11. 07:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de szerintem irtó rondán néz ki egy tüsi hajú kislány. Nálunk is van olyan a családban, aki állandóan önkényesen levágja a kislánya haját. Szegény gyereket nem egyszer nézték már kisfiúnak. Ráadásul, ahogy levágja, azt mondja, hogy azért mert ő nem fog minden reggel cirkuszolni a bölcsődébe menet. Ez a hajvágás egy kényelmi megoldás a szülőknek, semmi több.

Ez egy ilyen korszak, pár hónap alatt megnő és megerősödik a haja és akkor könnyebb lesz kezelni. Addig is próbálkozzál a szilikon pánttal, hajpánttal vagy fém csattal, de ne vágd le, főleg akkor ne, ha te is látod, hogy nem állna jól neki.

Le lehet pontozni.

2013. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!