Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a kislányom?

Miért csinálja ezt a kislányom?

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne egy kérdésem! Van egy 16 hós lányom aki mostanába ezt csinálja hogy ha mondjuk neki fogja meg a kezünket akkor vagy neki áll sirni és leül vagy ha mi fogjuk meg a kezét akkor elengedi magát és mi tartjuk mert nem hajlandó a lábán állni és vigyorog. Ma annyira felidegelt de bántani nem akarom! Mit rontottunk el? Mit csinálhatnánk vele?
2013. okt. 10. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Hisztizik, ilyenkor nem kell vele törődni. Ha nem akar felállni, akkor hagyd a földön ülve, és tégy úgy, mintha nélküle mennétek el.
2013. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam hogy "elköszönök" tőle de akkor nekiáll visitani
2013. okt. 10. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is ilyen volt.Most 2,5 éves és ő kéri a kezünket.Nekünk nem kell fognia a kezünket a járdán, viszont ha úttest jön akkor már tudja és fogja is.Sok gyönyörű visításos percet töltöttem el a járda szélén azt mondhatom, mert bizony én addig nem mozdultam amíg ő meg nem fogta a kezem..vagy ha nagyon nem akartam, hát én jó erősen megfogtam és átvezettem.Vagy fél éven keresztül minden egyes alkalommal így volt.De mindig elmagyaráztam hogy azért kell fognia, mert jönnek az autók..azóta ezt is magától mondja.Mondhatni hogy kicsit fél is az úttesten, amit egyáltalán nem bánok, mert esze ágában sincs kifutni az úttestre.
2013. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem is erőssen kellett ma megfognom különben a földön landolt volna! Hiába mondom neki csak addig fogja meg mig át nem érünk.. Szívem szerint amig ilyen nem venném ki a babakocsiból!
2013. okt. 10. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Ismerős :)

Nálunk is volt egy ilyen időszak, de szerencsére leszokott róla a kislányom. Én azt csináltam, hogy ha kettesben voltunk, akkor általában vittem a kis babakocsit és ha nem jött szépen, nem fogta meg a kezem, amikor kellett, akkor be kellett ülnie a babakocsiba. És elmagyaráztam, hogy azért, mert... Egyébként pedig ha az apja is ott volt, akkor pedig fel kellett ülnie a nyakába, vagy ülve kaptam.

Hát nem mondom, hogy pár napos történet volt, de már eljutottunk odáig, hogy ő nyújtja a kezét, ahol egyébként korábban kértem tőle. Bár hozzáteszem, járdán nem kérem tőle, menjen csak, de ha idegenek vannak a közelünkben szűkebb helyeken, járdákon, akkor is jön és magától megfogja a kezem... Egyébként 1,5 éves most.

Szóval szerintem kitartás, nem rontottatok el semmit, csak legyetek kitartóak, bármilyen módszerrel próbálok is gátat vetni az akaratának :)

2013. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ülve kaptam = ölve kaptam

elírtam bocsi :) jah, és persze akkor is ment a hiszti, csak ha látta, hogy így aztán nagyon nem az van, amit ő akart, akkor utána,ha lenyugodott, azt csinálta, amit kell :)

2013. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ÖLBE kaptam no :D
2013. okt. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!