Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picike copfot mivel köttök...

Picike copfot mivel köttök meg? Lehet kapni babáknak való hajgumit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 10. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
attól függ mekkora a haja :) én eleinte olyan hajgumit vettem, amibe 2 ujjam alig-alig fért bele, jó volt a babám hajára, mondjuk, neki már 3 hósan akkora haja volt hogy csak na :D de kipróbálhatod a szilikon gumikat is,nagyon jók!
2013. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Kisbabáknak még nem szabad hajgumit tenni a hajukba.

Kivehetik, lenyelhetik.

2013. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
2 éves a lányom, de alig van haja. Szilikon gumit szoktam venni, és azzal gumizok neki a feje tetejére kb 2 cm-es mini copfot :D
2013. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, kedves második :) de mi a teendő akkor, ha akkora a haja hogy a szemébe lóg? csatot is lenyelik...akkor hagyjuk hogy elrontsa a szemét?
2013. okt. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha a szemébe lóg elől le kell vágni a hajat.

Ezt egy óvodás is tudja.

2013. okt. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészen pici kora óta használtunk kicsi szilikon gumit - szerintem ezt nem tudja kiszedni, legalábbis kislányom sosem vette ki...
2013. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Igen,ez a válasz rá.Ha hosszú,le kell vágni...Bután néz ki két szál haj felgumizva,mellesleg puha a hajuk és kicsúszik.Ha nem,akkor meg nagyon húzza a fejbőrét...Lányom van rengeteg hajjal,1éves és születésétől hosszú a haja.Már több,mint 10centit levágtam neki összesen,mert nem fogok neki 3-4 pincsi copfot csinálni,mert míg csinos egy vagy két copfnyira megnőne,addigra kitépné magának,mert zavarná.
2013. okt. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért kellene szabdalni a haját?? Ha a szülő épp növeszteni szeretné, hogy mire felnő hosszú hajjal azt kezdjen amit akar? Az én lányom akkora hajjal született hogy már 2-3 napos korában lehetett volna kötni. De valahogy mindig hátrafelé állt neki így csak pár hónaposan kellett kötni.
2013. okt. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!