Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mikorra sikerült...

Szülés után mikorra sikerült visszanyerni az alakotokat (nemcsak a súlyotokat)? Sikerült-e egyáltalán? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát a fiam 1 éves múlt, a súlyom a régi, de az alakom nem. DE, én extrém sokat, mintegy 35kg-ot híztam a terhesség alatt. Sajnos ezt nyom nélkül nem nagyon lehet eltüntetni maximum plasztikai sebész segítségével. Úgyhogy én inkább még szülök, aztán majd utána ráérek gondolkozni ezen. Egyébként diétával és nagyon minimális mozgással sikerült egy év alatt visszafogyni.
2009. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem úgy sikerült, hogy az első 3 hét a szülés után nagyon stresszes volt, egyrészt a kórház nagyon megviselt, a szülés is, majd az hogy megváltozott minden nem 2-en voltunk, hanem 3-an, amire teljes szívemből készültem, de nagyon beparáztam, aztán még a mindennek a tetejében a kislányom nem volt hajlandó szopizni! Ezek összesen úgy kikészítettek, hogy első 6 hétben amit megettem 5 perc múlva ki is jött, vagyis bármit ettem nem maradt meg bennem és 74 kg-mal mentem szülni, a hathetes kontrollra már 55 kg voltam!!

Nem kívánom Neked, hogy ilyen történjen!

Majd szépen lefog menni rólad a kis felesleg, ne aggódj!!!

Nekem mindenki azt mondta milyen jó, hogy hamar visszafogytam, csak amikor elmondtam milyen áron leesett az álluk:(.

Boldog babavárást, ha még nem bújt ki, ha meg ott van veled akkor boldog babázást kívánok!

Üdv egy 17 hónapos anyuka aki 17 hetes kismama is.

2009. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 hónapos a kisfiam, a lányom 5 éves. Az első után is maradt rajtam pár kiló, de most meg tényleg szörnyen nézek ki. Még egy kilót se fogytam, a hasam is nagy maradt :((
2009. nov. 10. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 21 kg ot híztam terhesség alatt, 54kg-al kezdtem a terhességet. 64kg al jöttem haza a kórházból. Az első 4 kg felesleg hamar leszaladt/3hét/, de a férjem egyszer azt kérdezte, hogy miért húztam bele a melegítőfelsőmet a nadrágba, én meg közöltem vele hogy az a hájam. Annyira rosszul esett, ő szánta bánta, de én elkezdtem egészségesen étkezni. Azért ettem csak hogy legyen tejem, de a gyereknek egy idő után nem kellett a cici, pedig rengeteg tejem volt. Miután a kicsi nem szopizott én onnantól alig eszek valamit, néha semmit. Olyan vagyok mint régen, de a férjem kivan akadva, hogy túl vékony vagyok, de legalább nemhiszi azt többé hogy bele van húzva a melegítőm a nacimba.

A lányom 8 hós és alig hiszik el, hogy terhes voltam, aki nem ismer az nem is feltételezi, hogy gyerekem van. Mindenki azt kérdezi, hogy hogy csináltam, a válasz nem eszek semmi hizlalót. Nehéz de meg lehet csinálni, te is meg tudod csinálni!!!!

2009. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig voltam kórházban, először visszatartáson majd végül megszültem. Mikor hazajöttem, annyira ment a hasam vagy 5 hétig, hogy úgy ment le a 4 kg. előző voltam:)
2009. nov. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én keveset híztam, csak 9,5 kilót, abból 4 kg volt a baba. Szülés után 2 kilóval könnyebb voltam mint előtte. Kisfiam lassan 10 hónapos, de az alakom még nem a régi.Bár eddig nem is tettem érte semmit, mert még szoptatok. A hasam sem tökéletes, de a mellem sínylette meg leginkább a terhességet és szoptatást és sajnos ez már így is marad, de a picikémért megérte.
2009. nov. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem még nagyon friss a dolog, 3 hete szültem.Most 3 kilóval kevesebb vagyok, mint terhesség előtt.a pocakomon a bőr persze még nem a régi, de nem is várok csodát, bőven ráérek.

Mondjuk nekem sok volt a víz, a baba is nagy volt(4,3kg),de így is 9 kiló jött fel összesen.

Persze tudom, fel is, ke is jöhetnek és mehetnek még a kilók, de sajnos nekem sem volt egyszerű a szülésem, a kórházban alig tudtam enni, csak ittam inkább, itthon pedig nagyon sok volt a stressz. A tejem is elapadt, igazából be sem indult. Úgyhogy tényleg inkább ment volna le lassabban a felesleg, de ne ilyen áron.

2009. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!