Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11hónapos lányom 2hete álmában...

11hónapos lányom 2hete álmában egész éjszaka sír. Alig lehet megnyugtatni, szinte nem is lehet. Az apjával már telejesen kétségbe vagyunk esve, hogy mi lehet vele? Ehhez kérnék segítséget. Köszönöm

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen szerencsére csak 2szer és amilyen hirtelen jött olyan gyorsan véget is ért.

Én azt csináltam (mivel ő még a szemét sem nyitotta ki és ugy sirt)semmivel nem lehetett megnyugtatni,hogy felkeltettem.Megmostam hideg vizzel az arcát(miután nem nyitotta ki a szemét az ébresztésre sem) és nálunk ez használt.Aztán persze még sirdogált egy picit de akkor már legalább ébren és igy meg tudtam nyugtatni.

2009. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 11hós kislányom is ezt csinálja!ő is kb2-3 hete!

Sajnos mi sem tudjuk mitől lehet,de sokszor nagyon ilyesztő!

Néha képes negyed óránkeresztül remegve sírni a kezemben is,de félig alvó állapotban!!

Néha elkezdek vele játszani valami zenélős kütyüvel vagy amit nagyon szeret és akkor felébred rendesen és megbékél!!De nálunk nem minden éjszaka!1-2éjjel csinálja és 1et mindig kihagy!

Védőnöt is kérdeztem,ő a szeparációs szorongásra fogta!

De ha beteszem mellém az ágyba,ott is csinálja!

Ha valaki tudja miért van azt én megköszönném ,mert mi is kétségbe vagyunk esve!

Kedves kérdező,Bocasi az OFF-ért!!

Remélem hamar megoldódik nálatok is ez a helyzet!!

2009. nov. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!