Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ehhez mit szóltok? Pelus ügy!

Ti ehhez mit szóltok? Pelus ügy!

Figyelt kérdés

Voltam ma a barátnőmnél.Van egy 10 hós kislánya.

Elmentünk tisztába tenni,mert pisis volt.Aztán játszott a szobába,alig telt el 10 perc és bekakilt.Kivittük újra tisztába tenni.Teljesen száraz volt még a pelus,nem volt benne pisi.A barátnőm pedig kivette csak a pelusból a kakit,ilyen golyós volt,megtörölte a fenekét,és visszacsatolta a pelenkát.Mert hogy minek vegye le róla a teljesen száraz pelust,minek dobja ki.

Ti mit szóltok ehhez?Csináltok ti ilyet?


2013. okt. 13. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%

nekem az az 30-60 Ft belefér, hogy ne csípje ki a gyerek popsiját ...

de az ő dolga végül is... én nem spórolnék ezen...

2013. okt. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát, velem is történt már ilyen, igaz, kisfiú, és talán ott kevesebb a fertőzésveszély.

Kb. 1 perce cseréltem pelenkát, amikor jött 1 db apró kőkemény bogyó. A barátnődhöz hasonlóan jártam el.

Nem gondolom, hogy óriási probléma lenne.

2013. okt. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értelek titeket.Hát megoszlik ez is,mint annyi minden más.
2013. okt. 13. 22:26
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Nem, soha nem csináltam ilyet. Sőt, ha fürdés előtt nem sokkal cserélem ki a pelust, és semmi sincs benne, akkor is újat adok rá. Nem tudom miért, hisz száraz, de én mégis így érzem igazán frissnek, és tisztának. Pedig még egy csepp pisi sem ment bele, de mégis játszott benne, futkározott, beleizzadt...

Mit tudom én! Lehet én vagyok kicsit lökött! ;))

2013. okt. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Én már csináltam ilyent az 1 év alatt kb 2-szer, de csakis azért, mert olyan kemény kis bogyó volt, ami nem kente össze a pelust. Szerintem jóval kisebb a fertőzésveszély, mint mikor laza a széklete, és talán csak óra múlva veszem észre hogy bekakilt, mert nem nézegetem 5 percenként, meg sétálni megyünk, játszunk, stb, és eltelik az idő. Olyankor aztán tényleg belemegy a kis puncijába- na olyankor aggódok fertőzés miatt, de szerencsére még nem volt.
2013. okt. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Én soha nem csináltam/csinálnék ilyet. Lehet, hogy nem lesz tőle semmi baja, de akkor is hozzáért a kaka a pelushoz, nekem nem lenne gusztusom azt visszaadni rá.

Akinél meg egy db pelenka kidobása anyagi csődhöz vezet, ott ennél komolyabb problémák is vannak.

2013. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!