Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ehhez mit szóltok? Pelus ügy!

Ti ehhez mit szóltok? Pelus ügy!

Figyelt kérdés

Voltam ma a barátnőmnél.Van egy 10 hós kislánya.

Elmentünk tisztába tenni,mert pisis volt.Aztán játszott a szobába,alig telt el 10 perc és bekakilt.Kivittük újra tisztába tenni.Teljesen száraz volt még a pelus,nem volt benne pisi.A barátnőm pedig kivette csak a pelusból a kakit,ilyen golyós volt,megtörölte a fenekét,és visszacsatolta a pelenkát.Mert hogy minek vegye le róla a teljesen száraz pelust,minek dobja ki.

Ti mit szóltok ehhez?Csináltok ti ilyet?


2013. okt. 13. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%
nem,soha nem csináltam és nem is fogok!!!hogy lehet a gyereken,illetve a pelenkán spórolni?mert ezek szerint ezen spórol!ezzel a gyereknek tesz rosszat!és mellesleg undorító!
2013. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
sosem csináltam ilyet. Azért nem dobom el annyira az agyamat az ájuldozástól, mint az első, nem ítélem el a barátnődet, de nem túl guszta....
2013. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Mi ezzel a probléma? Azt írod, hogy teljesen száraz volt, a kaka meg kemény volt, a fenekét letörölte. És amikor sokáig van a saját kakájában meg pisijében, mert alszik, vagy éppen nem lehet tisztába tenni?
2013. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Hát az ilyenhez nem tudok mit szólni.Soha nem csinálnám ezt,nem is fogom.Az a pelus lehet,hogy száraz,de akkor is székletes.Remélem nem kap valami fertőzést a kicsi,az anyuka módszerétől.És egyetértek az első válaszolóval,gusztustalan.
2013. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
17%
Csakhogy a kaka hozzáért a pelushoz, ami azt jelenti, hogy a bacikat otthagyta...no komment
2013. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
13%
Akkor gondolom sporolàsbol csinálja igy. Bocs de szerintem aki mem tudja megengedni a maximàlis higiéniàt a gyerekének az ne szüljön gyereket ( legalább is ne magának)
2013. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
figyelj csak ide második!nem dobom el az agyam magamtól de nem vagyok annyira igénytelen a gyerekemmel hogy ezt csináljam!de ezek szerint van aki igénytelen és spórol a gyerekén,igaz???
2013. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én gondoltam úgy,hogy ez nem épp higiénikus.

De persze nem akartam ebbe beleszólni,az ő dolga.

Pedig nem állnak rosszul anyagilag,ahogy én tudom.

Nem hiszem hogy spórolásból tette.Inkább tudatlanságból.

Szerinte ez jól van így,hisz nem volt pisis még a pelus.

2013. okt. 13. 20:29
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Hú, kövezzetek meg, én már csináltam ilyet! :) Lecseréltem a pelust és a fiam utána kakilt egy kis "gubicsot". A pelenka nem is lett kakis, mert kicsit szorulásos volt a babám. Nem spórolásból, mert Liberót használok. Egyszerűen feleslegesnek tartottam emiatt kidobni a pelust. Nem hinném, hogy olyan nagy higiéniai veszélynek tettem volna ki a gyerekem, mivel ahogy írták fentébb, van olyan helyzet, mikor több ideig van kakás pelusban a gyerek. Mitől gusztustalan? Így is, úgy is ugyanúgy meg kell törölni a fenekét, ezt nem értem. Szerintem a kérdező ismerőse is úgy volt vele, hogy pazarlás emiatt egy pelust kidobni, nem spórolni akart 50,- Ft-on. Én megértem.
2013. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

Ha kórházban kezelték volna a gyerekét e-coli fertőzéssel, vagy mehetett volna gyereknőgyógyászhoz, akkor nem csinálna ilyet többet.

Én azt se szoktam érteni, ha bekakil a gyerek és nem rögtön teszik tisztába, hanem 5-10-15 perc múlva....

2013. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!