Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok valami jó ötletet,...

Adnátok valami jó ötletet, hogyan tudnám elaltatni a 15 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés
A lányom igazi örökmozgó.Önállóan nem tud elaludni.Eddig kis ringatással könnyen elaludt.Pár napja nem akar megmaradni a kezemben,nem akar elaludni sem délután,sem este..Tudnátok valami ötletet adni,hogyan könnyitsem meg az altatást?
2013. okt. 15. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem igényli az altatást, nagylány már :-) Próbáltad már esetleg, hogy lerakod aludni, esetleg egy kis simi és kész? Hátha most ez válna be.
2013. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam.Simizés után elkezd mocorogni,majd pedig feláll a kiságyban,nyújtja a kezét,hogy jönne ki és játszana.Ringatással max fél 10-kor már aludni szokott,más praktikával pedig még 11körül is fent van...Azt pedig nem szeretném,hogy olyan sokáig fent maradjon...Mert nyűgös,de nem bir elaludni.Tudom,én rontottam el,hogy pici korában minden mocorgásra kivettem,de első baba,és nem volt szivem sirni hagyni.
2013. okt. 15. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:

csinálj nyugodt körülményeket körülötte, sötétíts be, ringasd, esetleg kakaó

énekelj neki altatót

2013. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Nálunk az a helyzet a 16 hónapos fiamnál, hogy gond nélkül elalszik itthon. Igen ám, de máshol nem. Vasárnap anyunál bevittem aludni, nekem is felállt, nyújtogatta a kezét, de egyébként nagyon álmos volt. Én feladtam, de az apja azt mondta, hogy majd ő. Bevitte, mikor felállt mondta neki erélyesen, hogy "feküdj le". Lefeküdt, majd újra felállt. Ezt eljátszották háromszor, utána már nem állt fel, kicsit kaparászta az utazóágyat és elaludt. Ezt csak azért írom le, hogy lehet, hogy nálatok is egy kis szigor kellene, az hogy ne vedd ki, ha feláll. Mondom ezt úgy, hogy nekem sem sikerült, mert nem voltam elég határozott.
2013. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!Megpróbálom!
2013. okt. 15. 14:27
 6/7 anonim válasza:
Én ezt úgy orvosoltam, hogy nem raktam le aludni délután, estére bedőlt az ágyba. Ha nagyon nyűgös volt leraktam, de fél, egy óránál tovább nem hagytam aludni. Mikor altatod délután? Lehet nem fáradt, azért nem alszik este, mert sokat alszik délután.
2013. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2órát minden nap alszik délután.Fél 1-1körül rakom le aludni.Aztán,mikor felkel,minden nap kimegyünk az udvarra,hogy lefárasztja magát.Kb 2órát mindig kint vagyunk,játszunk a kutyákkal,szaladgál,segit a kinti takaritásban.Este 9körül már dörgöli a szemét,de aludni nem akar....
2013. okt. 16. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!