Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát adhatok 17 hós...

Milyen teát adhatok 17 hós lányomnak? Ihat már sima gyümölcsteát?

Figyelt kérdés

Eddig vizet ivott mindig, csak 2X adtam neki 2 kóra Mecsek baby teát, mikor beteg volt.

Most, hogy hűvösebb van, szívesen adnék neki teát, amit ő is ihat-meg esetleg én is, hogy ne kelljen kétfele főzögetni.

Ihat már nem fekete, de sima gyümölcsteát? Mondjuk Lipton epertát, vagy Pickwik trópusi teát?

VAgy ihat minden nap Mecsek baby teát? Nem baj, hogy kamilla van benne?

A poros/granulátumos teákkal nem szimpatizálok...


2009. okt. 26. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy sokan ezért lepontoznak, de én ennyi idősen már adtam neki ilyet!Ugyan azt itta, amit magunknak főztem a kannába!
2009. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van gyermek tea azt add neki.Én annak idején adtam neki a pickwick gyümölcs teákat és nem tudtam,hogy nem szabad.A vasat elvonta a kis szervezetéből és elkapott egy vesemedence gyulladást amivel 14 napig kórházban voltunk.Ekkor 6 hós volt a lányom.Azóta is iszonyúan érzem magam ha visszagondolok rá!Úgyhogy NE adj neki olyan teát amiket felnőtteknek valók.Még gyümölcsöset se.Csak olyat amire rá van írva,hogy gyermek tes.
2009. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tea Bocsi:)
2009. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
6 hósan nem adtam volna, de lányom már 17 hós...
2009. okt. 26. 19:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 19 hónaposomnak kamilla, vagy hársfa, vagy pickwick GYEREKTEÁT, vagy DM-es gyerekteát, vagy mecsek baby teát adok. Fekete teát kerülöm, felpörgeti és felnőtteknek sem ajánlják rendszeresen. ha csinálsz is neki, ne áz
2009. okt. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
..tasd sokáig.
2009. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdésedre válaszolva: ihat gyümölcsteát, amiben nincs feketetea. Nem vagyok biztos benne, hogy a Pickwick és a Lipton gyümölcsízű teák nem feketetea alapúak. A Pickwicknek van gyerekteája, abban nincs feketetea, azt nyugodtan ihatja. Vagy a Milford teákban sincs feketetea, de ez elég drága.

Az sem túl jó, ha minden nap kamilla tartalmút iszik, megkeverheti az emésztését. Persze időnként jó, de szerintem ne add minden nap.

Ihat még Rooibos teát is, az is tök egészséges és már kicsi kortól ihatják a babák, gyerekek.

2009. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!