Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-12 hónapos babáitoknak...

8-12 hónapos babáitoknak mennyi és milyen fajta gyümölcsöt adtok?

Figyelt kérdés
Hányszor? Mennyit?
2009. nov. 10. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a 9 hós fiamnak általában tízóraira és uzsonnára adok gyümit. Nagyon változó a mennyiség, mert sokszor gyümölcslébe teszem - kb 150 ml + gabona - , van, hogy joghurba vagy túróba. Amíg volt szőlő, sokat préseltem. Veszek üvegest is, de ha van rá időm akkor inkább magam kutyulok. Eddig adtam: alma, szőlő, körte, banán, most szeretném bevezetni a narancsot. Üvegesben az alma+málna a kedvenc, + azt jól lehet kombinálni joghurttal, túróval. A baracktól sajnos sokat bukik a drágám, azt nem kap:(
2009. nov. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyszer egy nap uzsira kap gabonával (keksz babapiskóta vagy ma kipróbáltam a corn flakest)plma egy marék ebből fél alma egy banán.Egyébként adok neki:banán,alma,mandarin(ezek a frissek),szilva(ezt üvegesben),sárgadinnye,meggy,sárga-őszibarack(ezt fagyasztva tettem el kockára vágva vagy eleve turmixolva)Ha keksz akkor 2-3 db babapiskóta szintén.Jelenleg ezek vannak itthon és ezeket próbáltam már,8 és fél hós és általában 180-200ml-re jön ki azt meg is eszi,ritkán hagy
2009. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja utolsó vagyok körte szőlő kimaradt és a birsalma
2009. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ja és van hogy főételhez kap hússal vagy krumplival keverve
2009. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Naponta egyszer adok, és amennyit megeszik. Kb egy alma, fél banán. A narancsot most kóstoltattam, tetszett neki. Körtét szokott még néha kapni. Üvegesbe meg barackot. Hát kb ennyi.
2009. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9hónapos.Általában egy nap kétszer kap gyümölcsöt,üvegeset vagy általam készitettet.Baba kekszel vagy nélküle.Kapott már:sárgabarack,őszibarack,banán,alma,körte,szilva,birsalma,meggy.Frissen facsart narancs levet sűrűn iszik.Mennyit?Amennyit megeszik,változo.
2009. dec. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11 hónapos. Naponta 3x adok neki gyümölcsöt, most télen főként üvegeset +banán, alma.
2009. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

9 hónapos, délután eszik gyümölcsöt (alma, barack, meggy, körte, banán, vagy ami nincs azt üvegesből. Szoktam simán adni, vagy joghurttal, túróval, valamilyen pehellyel pl rizs

De van amikor az ebéd is gyümökcsös pl alma-krumpli-csirke

2009. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mit értettek azon ,hogy üvegesben, befötőtt?
2009. dec. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
üveges kész bébiétel
2009. dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!