Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olvastam itt hogy túróba...

Olvastam itt hogy túróba gyümölcsöt kevertek babáitoknak, csak úgy simán kell hozzákeverni?

Figyelt kérdés
Uzsonnára én is ezt szeretnék lányomnak adni, még sosem adtam neki. Simán hozzá keverem a túróhoz a gyümölcsöt és kész is?
2009. okt. 30. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én kicsit összetörtem villával a túrót, és a gyümölcs levével hígítottam. Megette, de nem a kedvence. :)
2009. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én is ugy adom neki sokkal egészségesebb mint a krémturó bár én teszek bele egy kis mézet is.
2009. okt. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem mézzel megpróbálom én is.
2009. okt. 30. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Villával össze kell őket törni, a gyümit is héja nélkül egyenlőre és összekeverni. Ha van botmixered akkor lehet azzal is, akkor kicsit habosabbra tudod.

Van sok kis gyerek aki nem igazán szereti, de ha ezt adod neki elejétől kezdve ez lesz neki a természetes, nem a bolti nagyon édes.

2009. okt. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én a robotgép aprító részében szoktam összedolgozni a túrót és a gyümit és egy kis babapiskótát. Így sűrűbb és édesebb is. Nem írtad mennyi idős a kislányod,de 1,5 éves kor alatt nem ajánlott a nyers méz.
2009. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!