Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik etetőszéket válsszam?...

Melyik etetőszéket válsszam? Praktikjus tanácsok vásárlás előtt? 15nél többet nem tudunk rá költeni.

Figyelt kérdés
2009. nov. 11. 12:02
 1/9 A kérdező kommentje:
2009. nov. 11. 12:02
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a harmadikat vagy az ötödiket választanám.

Az ötödiket ha jól tudom később kis asztallá lehet alakítani.

2009. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk hasonló van Nagyon jó, de csak akkor ha nagy a konyhád, nekem elég kicsi, alig férek az etetőszéktől .

2009. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

nekün ilyen van. Még 2000-ben vettük, akkor volt af fiam kicsi.

Utána asztal, kisszéknek használta, majd csak a széket, abba ült bele, mindig, mikor a cipőjét vette.

Most a lányom használja, semmi baja.

2009. nov. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!nekem olyan fa van,mint a 4.képen, de nekem nem vált be, megbántam,hogy megvettem:(

csúszkál benne lefelé e gyerek, már párnával póckolom meg,hogy ki ne essen,ugyanis nem lehet becsatolni...és ráadásul rágja a fa szélét..

szerintem mindenképp olyat vegyél,amibe be lehet csatolni a gyerkőcöt.pl.az 5.

2009. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

szerintem ezt. nekünk ilyen van csak más márka. teljesen ok, annyi a gáz vele, h tényleg nem kicsi. szóval nem baj ha nem 3nm az étekzőtök hozzá...

2009. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia, látom az egyiknek nem dönthető a hátámlája. Mi már akkor kezdtünk el etetőszéket használni amikor ülni tudott, így jó volot az ikeás. Ez újonnan 3000.- és bele lehet kötni a gyereket, a fiam szereti.

A felsoroltak közül a fa - kisasztal kisszékké alakíthatót én sem ajánlom, a nagyinál ilyen van és állandóan lecsúszik benne, és szerintem borulékony, vagy csak az én fiam nagyon izgága.

2009. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben körülnéznék a vaterán. Én mindent ott veszek, nem dobok ki pénzt újra. Lefertőtleníted és kész. Senki se mondja meg, hogy nem új és feleannyiba se kerül.
2009. nov. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez mind vaterás cucc. nézd meg a linkeket.
2009. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!