Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki már többször volt babás:eg...

Aki már többször volt babás:egyforma volt a terhességed? Ha az elsőnél voltak rosszulléteid, voltak a másodiknál is?

Figyelt kérdés
A lányommal hánytam nagyon sokat,és a kávé szagától is rosszul voltam ( zárójelben megjegyzem a szexet sem kívántam az elején ).Most derült ki,hogy nem a szülés miatt rendetlenkedik a menzeszem,hanem valószínű baba,de ezek közül semmi nem jelentkezett.Dél után megyek dokihoz,ott derül ki,hogy baba van e a dologban.Igazából félek,hogy betegség,épp a fenti tünetek hiánya miatt.Butaság aggódnom?
2009. nov. 11. 12:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél is volt rosszullét, de csak kb 3 hétig, elviselhető volt. Most a másodikkal rettenetesen rosszul voltam, egész nap csak fetrengtem az ágyban, nagyon rosszul viseltem. De megérte:)
2009. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Első babám fiú.Kávé szagtól forgott a gyomrom,azóta csak tejeskávézom.Különösebb rosszul létek nem voltak,csak szokásos.Kis gyengeség.álmosság,hangulatingadozás,majd gyomorégés.

Most 13 hetes vagyok,sikerült már hánynom is,a tejeskávé ne, gond,szagoktól hányingert kapok,a gyomrom olyan mint a mosott ka..i,hulla vagyok és sorolhatnám.

És ha babás vagy?Írd ám meg!!!!

Ja,sex a fiamnál kívántam férjem minden nap együtt is voltunk.Most meg... :):(

Ja,én majd holnap megyek Uhra.

Tesztet csináltál?

2009. nov. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tesztet csináltam,mind2 pozitív lett.Nem vagyok paranoiás,de tudom,hogy más oka is lehet a pozitív tesztnek.

Jajj lenne már este,hogy biztosan tudjam mi van!

2009. nov. 11. 12:45
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem mind3 terhességem tök ugyanolyan volt, hánytam több hónapig, szédültem stb. 2 lányom és 1 fiam van.

Szerintem egyéni dolog függvénye, ki hogyan éli meg a terhességet. Erre nem lehet egyértelmű választ adni, csak tapasztalatokat fogsz hallani :)

2009. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12:37es vagyok.Szurkolok hogy baba legyen.Biztos semmi baj,nyugi.Mennyi idős a lányod?
2009. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) 8 hónapos a Kincsem.
2009. nov. 11. 13:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Mind kétszer émelyegtem,általában dálutántól lefekvésig, összesen háromszor-hárosmszor hánytam.

De mindezek már csak a tesztek után jöttek.

2009. nov. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

előz

Első fiú, második lány 9 év korkülönbséggel, a kicsi 8 hónapos.

2009. nov. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szia! a fiammal végig hánytam a terhességem első harmadát, a másodikban megőrültem a szexért. Most a lányommal semmi hányinger nem volt és a szex sem villanyoz (ez utóbbit sajnálom a férjem miatt). szinte semmi tünetem nem volt! úgyhogy valószínű Neked is baba van a dologban :) Sok szerencsét!
2009. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mindkét terhességem első 12 hetében hánytam,aztán teljesen jól voltam még a szülés előtt is.Szval nekem nagyon egyforma volt.A szülésem is(rövid és könnyű).
2009. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!