Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik 36+6 napra szültek?

Akik 36+6 napra szültek?

Figyelt kérdés

Van itt olyan kismama aki a fenn írtak alapján szült,és császárral mert elégtelen volt a méhlepény vérellátása?

Ha igen szülés után minden rendben volt a kicsivel? hány kg volt? most mennyi idős és minden ok vele?


2013. okt. 17. 15:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Majdnem. 37+2-re szultem, termeszetesen. A lanyom 2300 gr-mal, 49 cm-rel jott a vilagra. Nagyon pici volt. Most 1 eves, makk egeszseges, 75 cm, 9 kg.
2013. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ennek örülök,hogy makkegészséges és közvetlenül szülés után v rá pár napra nem volt bármi gond vele?
2013. okt. 17. 15:27
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja, es elfelejtettem odairni h nalam is rossz volt a mehlepeny verellatasa, es el volt oregedve a lepeny, csak a doki nem vette eszre akihez jartam. Haromszor a nyaka korul volt a koldokzsinor, ugyhogy sztem nekem is csaszar lett volna ha eszreveszik. Az volt a szerencse h elfolyt a vizem es megszultem, maskulonben megfulladt volna.
2013. okt. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem volt vele semmi gond. Meg sarga sem lett. Ugyan olyan makk egeszseges/volt, mint barki masnak a gyereke, aki idoben szul. Csak sokkal kisebb. Olyan pici volt, hogy nem mertem be pelenkazni.
2013. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hála Istennek,hogy így alakult.nekem észrevette,és egy 2szer ismételt vizsgálat után mondta,hogy már haza sem mehetek..megcsászárott 2590 g 52 cm-is kisfiút szültem akinek az első héten vércukoringadozásai voltak,8 naposan kiszáradt..az első 5 napját kórházban töltöttük,inkubátorban volt végig :( aztán a hazamenetelt követő 1 napban kiszáradt,mert folyton aludt és nem akart enni...nekem meg azt mondták,elég ha 3 óránként eszik,de mint utólag kiderült,nem volt elég.ezután jött egy teljes körű kivizsgáltatás de minden tökéletes volt szerencsére állítólag a cukor gondja a korábbi érkezése miatt jött de el is múlt a kiszáradást követően.csak érdekelt,hogy esetleg volt e még ilyen baba..
2013. okt. 17. 15:37
 6/17 anonim ***** válasza:
Sajnalom ami veletek tortent. Nalunk nem volt semmi gond. Lanyom is sokat aludt, kb.2 hetig, es 3 orankent szopizott.
2013. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnalom ami veletek tortent. Nalunk nem volt semmi gond. Lanyom is sokat aludt, kb.2 hetig, es 3 orankent szopizott. De nekem azt mondtak hogy keltsem fel, nehogy kiszaradjon. 2 napig felkeltettem, aztan mar magatol kelt.
2013. okt. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerencsénkre 2 hetes kora óta minden rendben vele most 19 hónapos lesz hóvégén, és egy igazi csibész:) beteg 1szer volt ennyi idő alatt,szóval remek minden ,csakhát akkor borzalmas volt.
2013. okt. 17. 15:44
 9/17 anonim ***** válasza:
Bocsi, csak valamit felre nyomtam es ido elott elkuldtem.
2013. okt. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Na igen, nekem azt mondták,hogy jelzi ő ha éhes nyugizzak le ne zargassam...hát azóta tudom,hogy egy 3 kg alatti gyereket igenis nyúzni kell hogy keljen fel enni,rossz volt ilyenkor csipkedni meg nyüstölni de muszáj,csak bosszantó picit,hogy minezt a kínt és borzalmat ( össze-vissza szúrkálták folyton vérvétel)1 hét Heim Pál szóval ezt mind mind elkerülhettük volna,ha nem ezt mondják....
2013. okt. 17. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!