Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 és fél hónapos lányom...

8 és fél hónapos lányom mindenért hisztizik?

Figyelt kérdés
pelenkázni,öltöztetni nem tudom,állandóan menni akarna... ha valamiért nyúl és nem éri el vagy olyan amit nem adok oda neki azért is megy az orditás. én beszoktam tenni a kiságyába amig hisztizik. leszokik róla? vagy mit csináljak vele?
2013. okt. 18. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha valamit akar és azt mondom nem,nekem is hisztizett már 8hónaposan is.Akkor nem tettem be az ágyába,de elvittem onnan és hagytam sírni.Fél mp után ment tovább. Viszont amikor éhes nem volt,pelus tiszta volt és csak nyávogott,akkor én is tettem be a kis helyére,ahol fél-1 órát is dünnyögött,tornázott,majd aludt is.Nálunk a megyünk anya után nyávogva azt jelenti,hogy szeretne a helyén pihenni,ilyenkor túl van pörögve vagy álmos és erre van szüksége.De ha akaratoskodik és azért hisztizik,akkor nem figyelek rá,vagy nevetek rajta.Nekem így elég hamar leszokott róla,de hát azért időközönként mindig bepróbálkozik hátha eléri,amit akar. 1 éves már,de nekünk 8 hósan volt még fenéken pattogás is,vergődés stb.Most meg leteszi a fejét a földre,néha bele is koppantja és úgy visít fél mp-et,amiért nemet mondtam valamire.
2013. okt. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen korszak, lesz ez rosszabb is, sok mindent nem lehet csinálni vele, nem kell figyelni rá, ha hisztizik. Én a kiságyba soha nem teszem be hiszti esetén, mert az alvásra való és félnék, hogy megutálja a kiságyat, ha "büntetésre" használom.
2013. okt. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kiságyba azért teszem h a hiszti helyszínéről elvigyem. Járókába me g csapkod is. Ha a konnektort piszkálná-van benne dugó-nah azért aztán nyekereg. Valahogy megtanulja h nem mindig az van amit akar
2013. okt. 18. 08:47
 4/7 anonim ***** válasza:
kisàgyba nagy butadåg berakni....azzal Soha nem szabad büntetni...majd eléred azt h nem fog ott aludni...
2013. okt. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is konnektorozik,hiába szólok rá,elveszem onnan.Tudja hogy nem szabad,de nem érdekli,sőt még mosolyog is rajta hogy rosszat csinál.11 hónapos,olyan hisztit le tud vágni,hogy csak ámulok,folyik a könnye is.:) Én is várom hogy leszokjon,de félek hogy csak rosszabb lesz.:)
2013. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat teszed kiságyba,járókába,nem tudja kijátszani magát,azért hisztizik.Határozottan kell neki mondani a nem szót ha valami rosszat csinál.Megtanulja ő hidd el.Enyém se nyúl ahhoz,amire hallja,hogy nem.PErsze,szokott csintalankodni azért,de akkor meg elveszem onnan.

1.voltam

2013. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Napközben szabadon van. De csak akkor mepy a kisagyba ha tényleg rossz. Aludni nekem kell elaltatni a saját ágyba és ugy rakom a helyére. Kezdetek óta volt csak. Így hajlando elaludni
2013. okt. 18. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!