Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehet már egy 2és fél éves...

Ehet már egy 2és fél éves kisgyerek :tökmagot, szotyit, mogyorot, pisztáciát, mandulát?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ehet, és egyen is, mert egészségesek.
2013. okt. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Esik a lànyom,nekem elèg sokat,ezèrt is kèrdeztem,mert egy màsik anyuka aztmondta hogy kisgyerek mèg nemehet,mert alergiàt okozhatnak.

Ès csak 3eves kor utàn.

2013. okt. 18. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem allergiás a mogyoróra, igen bátran. Nagyon sok értékes vitaminhoz, ásványi anyaghoz jut így, ráadásul finom.
2013. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha allergiás lenne, már rég kijött volna rajta.

Elvileg a fulladásveszély miatt nem szokták ajánlani két éves kor alatt. Nehezen tudják a pici fogaikkal elrágni a kemény magvakat.

Nálatok ezzel sincs gond, tehát nyugodtan eheti.

2013. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam ennyi idősen már ette ezeket. Még nem volt 2 éves, amikor egy szülinapi bulin a torta széléről lenyalta a mogyorót (mogyoró törmelékkel volt bevonva a torta). Nagyon megijedtem, de egy másik anyuka mondta, hogy nyugi, várjunk egy kicsit, ha nem lesz gond, akkor nem allergiás a mogyoróra. :) Nem lett semmi baja, így megnyugodtam és utána hagytam, hogy kóstolgassa a mindenféle magokat. A kedvence a pucolt szotyi és a kesudió. De megeszi a mandulát és a diót is. :)
2013. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

őrölve 8 hónapos korától adtam neki, kásába keverve, sütibe sütve, 1,5 évesen már kézzel eszi egyben, megrágja, mandulát, diót.

sósan nem adom neki, csak natúr.

2013. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!