Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vírusos hasmenést lehet...

Vírusos hasmenést lehet Smecta babyvel csillapítani? Illetve szabad?

Figyelt kérdés
10 hónapos kisfiamnak tegnap reggel óta nagyon megy a hasa, még éjszaka is tisztába kellett tennem kétszer. Olyan erővel jön ki belőle alulról a vízszerű "széklet", hogy minden alkalommal át kell öltöztetnem. Egyelőre laktózmentes tápszer, rizsnyák, rizs, keksz diétával próbálkozom, meg bőséges folyadékkal. Szabad csillapítani a vírusos hasmenést?

2013. okt. 20. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nem. Legalább is a mi dokinénink ezen a véleményen van. Normafloret add neki
2013. okt. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Adom azt is neki, de úgy hogy fél óra múlva távozik belőle alul, nem tudom mennyire lehet hatásos. :(
2013. okt. 20. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
A miénk szerint szabad. Én adtam neki Smectát, pl összetört banánba keverve.
2013. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. És hozzá probiotikum. Nálunk a Bonolact Pro Kid-et, illetve a másik a Protexin Babyt ajánlja.
2013. okt. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mo pont most voltunk ebbe benne 8 hos az en gyerkocom es normaflore-t kell minden nap adnom neki es a smecta port. Orvos ajanlasaval. Ha enyhul a hasmenes akkor temreszetesen nem adod neki de a normaflore-t lehet tovabbra is. Nagyon jo a smecta por csak muveszet megitatni veluk :-)
2013. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor nem lőttem bakot a házi orvoslásommal.. :) Nagyon nem szeretném ha kórházban végeznénk, mert van egy kislányom is, 4 éves lesz. Nem tudnám megoldani, hogy hétfőn eljusson az oviba, vagy egyáltalán valaki vigyázzon rá. :/ Reggel 8 óta nem volt háború a pelenkában (és azon kívül), ezt mindenképpen jó jelnek veszem. Tegnap ilyenkor már a sokadik fürdetésen, pelenkázáson, öltöztetésen voltunk túl...
2013. okt. 20. 11:30
 7/8 anonim ***** válasza:
mehet a Smecta természetesen, pont tegnap fejeztük be mi is
2013. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. okt. 20. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!