Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam minden reggel...

1 éves kisfiam minden reggel úgy ébred, hogy nyakig pisis. Már szinte minden pelust kipróbáltunk, mégis átázik mindig. Volt vala. Ki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 héten minden áldott reggel nyakig pisisen ébred. Ez idő alatt kipróbáltunk többféle pelenkát, Pampers sima és bugyipelenkáját, Liberót, Tescost, még olcsóbb fajtát is, hátha az bejön. Születése óta Pamperst használunk, eddig nagyon jól bevált, de most az se jó, pedig 2 méretben is megpróbáltuk, sok-sok ezret költöttünk pelenkára. Egyedül a Huggiest nem próbáltuk meg, nem tudom érdemes még rá költeni kipróbálni, vagy ha a többi átázott ez is át fog? Nem tudom mit csináljak, teljesen tanácstalan vagyok.
2009. nov. 12. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
huggies premium - még sosem volt vele baleset.
2009. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem a pelus méretével van a baj. mi is jártunk ugyanigy de az azért volt mert nagy volt a pelus, vagy forditva raktuk fel:))))
2009. nov. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom,még ilyet nem hallottam senkitöl.

Nekünk mindíg pampers volt,de sosem ázott át.

Valami a mérettel nem stimmelhet......

2009. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

mekkora a babád?

én is most próbálom a huggist.

ha gondolod küldök egyet próbára

2009. nov. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

most látom egy éves

akkor a mi méretünk valószínű nem jó. én most vettem négyest

2009. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 12 kg a fiam, Pampersből kipróbáltuk a 4-est, 4+-t. 5-öst. Mindegyik átázott.
2009. nov. 12. 09:34
 7/17 anonim ***** válasza:

Lefekvés előtt sokat iszik? Lehet, hogy ez a baj.

(Csak egy ötlet.)

2009. nov. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom 8 hónapos és ugyanaz a helyzet mint nálatok! Már én sem tudom mivel próbálkozzak, mondjuk nagy ivó az biztos. De már szörnyű hogy minden reggel ez megy, teljes ágynemű csere és átöltözésből állnak a reggelek. Pedig a pelus méretével nincs baj,mégis kifolyik felül. Hason alszik, talán azért is.
2009. nov. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Figyeljetek arra, hogy ne elalvás előtti 1 órában igyon, hanem CSAK előtte. Akkor ki tudja pisilni. Elalvás előtti 1 órában már ne igyon semmit.
2009. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mintha megunkról írtál volna! Kisfiam 17 hónapos jó ideje küzdünk a problémával - megoldás heti 7 db pizsama:)

Gondolom nálatok is azért van, mert sokat iszik, ő még éjjel is. Észrevettem, hogy éjszaka nem nagyon pisil, hanem reggel csurgat be - szerintem. Vki írta, hogy fázik , rajta van zokni body, pizsama és 6-os liberot használunk, úgyhogy nem is a pelenkanem a gond.

Most, hogy már ősz van van a pizsama alatt body is az tartja a pelenkát nem tud lecsúszni, azűta kevesebbszer fordult elő. Vettem a kiságyra matracvédőt, úgyhogy az legalább nem lesz pisis. Szóval szerintem is sokat isznak azért fordul ez elő.

2009. nov. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!