Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam minden reggel...

1 éves kisfiam minden reggel úgy ébred, hogy nyakig pisis. Már szinte minden pelust kipróbáltunk, mégis átázik mindig. Volt vala. Ki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 3 héten minden áldott reggel nyakig pisisen ébred. Ez idő alatt kipróbáltunk többféle pelenkát, Pampers sima és bugyipelenkáját, Liberót, Tescost, még olcsóbb fajtát is, hátha az bejön. Születése óta Pamperst használunk, eddig nagyon jól bevált, de most az se jó, pedig 2 méretben is megpróbáltuk, sok-sok ezret költöttünk pelenkára. Egyedül a Huggiest nem próbáltuk meg, nem tudom érdemes még rá költeni kipróbálni, vagy ha a többi átázott ez is át fog? Nem tudom mit csináljak, teljesen tanácstalan vagyok.
2009. nov. 12. 08:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Lányom 14 hónapos. Ugyanaz van, mint nálatok. Már hajnalban tiszta pisi volt, teljesesen át kellett öltöztetni. Huggiest használunk, most keztünk pár hete. Mi is kipróbáltunk mindent, de eddig ez az, mai legalább birja - kivéve mikor nem -, de ő sokat iszik, azért an sok pisi éjszaka.
2009. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! A fiam is rengeteget iszik. Ma vettem egy csomag Huggiest, kíváncsian várom reggel az eredményt.
2009. nov. 12. 17:01
 13/17 anonim ***** válasza:
írd meg légyszi, h bejött -e? köszi:)
2009. nov. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13:42-es vagyok. Én is próbaltam Huggiest, nálunk csak éjjel egyig bírta, bár lehet másnak bejön. Ma éjjel két garnitúra pizsit használtunk el...
2009. nov. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem jött be sajnos a Huggies sem :( Most már végképp nem tudom mit csináljak.
2009. nov. 17. 22:03
 16/17 anonim ***** válasza:
És az tényleg nem merül fel benned, hogy lefekvés előtt 1 órával adsz neki utoljára inni???
2009. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is elő szokott fordulni hasonló helyzet. Használtunk pampers, huggiest, liberot, de még mindig a zöld tescos vált be legjobban éjjelre. Nálunk sztem ez nem feltétlen pelenka kérdése. Vacsira sokat iszunk, utána fürdés új pelus, amibe már az esti vacsi ürölni fog, ráadásul éjjel kb. 2szer eszünk, úgyh. nincs olyan pelus ami ennyi folyadékot beszívna. Ezért ha úgy alakul h ébredésnél már félig tele a pelcsi, inkább megelőzésképpen cserélek újra.
2010. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!