Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell tudnia csinálni?

Mikor kell tudnia csinálni?

Figyelt kérdés
10 hôs a babàm,nem tapsol,nem integet,nem mutat rà semmire.Meddig mondhatô normàlisnak hogy ezeket nem csinàlja?Nagyon sokat mutatjuk neki,màr egèsz pici kortôl,de nem csinàlja mèg.Baj lehet?
2013. okt. 21. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem minden gyerek szereti produkálni magát.
2013. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam 14 hónapos de ő sem integet. A mutogatásra is kb. 1 hónapja szokott rá, de azóta mindenre, mellé mondja, hogy "ez?" ekkor én mondom, hogy mi az.

Szerintem majd ha lesz kedve hozzá, akkor csinálja. Ettől még nincs semmi baja, nyugi. Amúgy fiam is olyan, hogy van mikor van kedve, és egész nap tapsol, de van, hogy 2 hétig össze sem üti a tenyerét.

2013. okt. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gond.

Kislányunk viszonylag korán már tapsolni kezdett, de integetni csak kb. 10 hónaposan. Azóta már ha mondom neki, hogy köszönj, vagy integess ennek vagy annak, akkor szépen integet. Most 11,5 hós.

2013. okt. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 17 hónaposan integetett először. Tudom, mert fel van írva a babanaplóba. Most 3,5 éves, teljesen normális, átlagosan fejlett kisfiú.
2013. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, kislányom 11 hós múlt egy hete, és kb. egy hete tapsikol, integet stb. Én is azt hittem, hogy le van maradva, de úgyis bepótolják a lemaradást, emiatt ne aggódj. Tudod, hogy nem mindegyik egyforma, valamelyiket jobban érdekli és valamelyiket meg nem.
2013. okt. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Annyi hülyesèget hallani,ès olvasni.Mindig gyanakszik az ember.Egyèpkènt pont ma elöször pancsizàsnàl ràmutatott a hàpikacsàra ami a kàd szèlèn van,amikor kèrdeztem,hogy hol van a hàpi.Ö èletem egyetlen èrtelme,imàdom!Elmondhatatlan èrzès ez!De ezt ti tudjàtok is... :) !! Azèrt remèlem hamarosan sort kerît a tapsira is! :)
2013. okt. 21. 23:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 11 hónapos,tapsolni ő sem tud még,rámutatni sem szokott semmire,de ha kérdezem,hogy hol van ez vagy az,akkor arra fordítja a fejét.Integetni tud,de csak akkor szokott ha kedve van hozzá. :)
2013. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!