Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba miatt megváltozott...

A baba miatt megváltozott élethelyzet lehet az oka? Amikor hazajön a férjem, majdnem mindig összekapunk kicsit valamin.

Figyelt kérdés
Mit cináljak? Szerintem én is tehetek róla...
2009. nov. 12. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugi, én is feszültebb, érzékenyebb vagyok sokszor, és akaratlanul is megbántom a férjem apróságokkal. Hogy nem érti meg hogy az én életem se habostorta a gyerek mellett.. nekem miért kell mindig mindent pontosan csinálnom... szóval lázadozok kicsit. De mostanában jövök rá, hogy így is-úgy is én vagyok a babával itthon, nekem ez a feladatom. Ezen próbálok átlendülni, hiszen egyébként nagyon szeretem a férjem és ő is engem. Húzni szoktuk egymást játékosan, de érezzük, hogy mikor megy át a dolog rossz irányba, és akkor ő is próbálja fékezni magát.
2009. nov. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is tapasztalom, hogy nem zökkenőmentes az átállásunk, amikor a férjem hazajön a munkából. A fiamat le sem lehet róla vakarni, én örülök, hogy felszabadulok kicsit, ő meg még egy kicsit pakolászna, átöltözne stb. És most, hogy már ilyen korán besötétedik, még az alaphangulatom is más, ezért könnyebben mondunk ezt-azt. Igyekszünk addig békén hagyni, amíg megvacsorázik, átöltözik, és kivárni, míg elmennek játszani egyet.
2009. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, ha meglesz a babánk teljes lesz a harmónia és felhőtlenül boldogok leszünk a férjemmel. Most 8 hónapos a kislányunk, már jobb a helyzet de eleinte rengeteget veszekedtünk. Épp a múltkor beszélgettünk, hogy egy gyerek annyira széthúzóerő és konfliktusforrás, mint amennyire összetartó erő.
2009. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
12:36-os, mintha a mi életünket írtad volna le!
2009. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt, de aztán minden helyrejött.

4,5 hós baba anyukája :-)

2009. nov. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ugy látom ez mindenhol a gyerek velejárója:)), engem is macerált sokat hogy hát nem csináltad meg nem hiszem el hogy nem érsz rá, itthon vagy a kicsivel egész nap. én meg morogtam hogy még fürödni sincs normálisan idöm, elnyulni fél órát a kádban.mint régen. meg hogy néha egy perc nyugtom sincs pedig nincs elkényeztetve a lányunk most 7 hónapos.( első baba) ezek a gondok ugy 3-5 hós koráig tartottak a férjemnél, mára megszokta és megcsinálja amit én nem birtam, egyszer itthagytam rá a kiscsajt 2 órahosszára egyedül, mire hazajöttem azt kérdezte te ezt hogy birod egész nap? folyton ki kell venni, etetni pellusozni foglalkozni vele, teáztatni? mostmár szokta mondani ha eszünk és sir a kicsi, egyél nyugodtan, majd én. szoval nem árt néha csak kettesben hagyni öket hogy felismerjék azért mert itthon vagyunk nem hawaiozunk, lábecolunk egész nap. mert ha anya is otthon van ha sir a kicsi gyorsan átpasszolják, ugy meg neki kell kitalálni mi van. azóta nem molesztál söt ma küldött egy e-mailt a munkahelyéről hogy mennyire szerelmes belém hat év után is. ezért fözök is neki valamelyik kedvencéből.
2009. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

...húúúú....

....ez hihetetlenül romantikus...

De jó neked!


Én meg ma, amikor beszéltem vele telefonon, az volt az eslő kérdése, hogy: "Kiszellőztettél?"


..... :(

2009. nov. 12. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!