Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek már állandóan feláll a...

Akinek már állandóan feláll a babája a kiságyba, az hogy tudja elaltatni?

Figyelt kérdés
A fiam 10 hós, nemrég jött csak rá, hogy ő bizony milyen hamar és ügyesen feltud állni a kiságyba. Így alig bírom elaltatni, cicizik még elalvás előtt, kicsit dajkálom és leteszem az ágyába, de szinte azonnal feláll és reklamál, mert csak eldőlni tud még, szépen leülni még nem nagyon. Ezt el átszuk vagy 20x, mire talán kifárad és ha leteszem újból hasra, már nem áll fel. Csak ez így kicsit fárasztó....
2009. nov. 12. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elaltatom és úgy rakom be az ágyába, mondjuk ez elejétől így van. 8 hónapos múlt és már régóta áll,ha éjjel felébbred, akkor feláll és úgy sír.
2009. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig sajnos jobb ötletem nekem sincs. Mi is ezt játszottuk 50szer is egy-egy alvásnál, de előbb-utóbb már nem lesz neki olyan érdekes, és abbahagyja. Csak az elején szenzáció, de akkor nagyon fárasztó, az biztos. Akkor tedd le aludni, ha már nagyon álmos, hátha akkor már nem lesz ereje felállni.

10 hónapos kislány anyukája

2009. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
elaludt végre, és most nem is tartott olyan sokáig! Csak 2x állt fel, végül még kellett egy kis szopi...
2009. nov. 12. 13:40
 4/5 anonim ***** válasza:
a fiam is egyedül alszik el, csak lerakom, és kicsit esetleg még gügyög és már alszik is. Le fog szokni az álldigálásról, ne aggódj. A fiam 15 hós, már megy, de ha a kiságyba kerül, lefekszik és alszik/játszik a kis plüssállatkájával, és aztán alszik.
2009. nov. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lányom 8,5 hónapos, és a napközbeni alvásainál volt csak gond az álldogálással, este szerencsére nem. Nekem azt javasolta egy ismerősöm, hogy maradjak a kiságy mellett és amikor feláll, ne nézzek rá, csak fogjam meg és fektessem vissza ahányszor csak kell, amíg fekve nem marad. Először 30x fektettem vissza, majd a következő nap 15-20alkalommal, a harmadik nap már csak 5-10alkalommal, és egy hét után csak egyszer. Azóta beviszem ha álmos, hasra teszem, néha egyszer vissza kell raknom, de legtöbb esetben nem kel már fel. Addíg gyakorolják intenzíven amíg új nekik a dolog, aztán leszoknak róla állítólag..
2009. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!