Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babám riadtan felsír,...

5 hetes babám riadtan felsír, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyjából már van napirendünk, etetés büfi játék aztán pihi. Pár napja már a a játék utáni félálomból épp áttérne az alvásra amikor felriad sírva keze-lába jár, teljesen olyan mint aki nagyon megijed! Pedig semmi zavaró tényező nincs! Ezt pár napja csinálja naponta többször is. Mitől lehet? Nagyon ijesztő:(
2013. okt. 22. 10:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Eszébe juthat a születése, ez a babáknak egy nagyon rossz élmény. Vagy pont az a baja, hogy nincs zavaró tényező. Sokan csak kis zajban, fénynél tudnak elaludni.
2013. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tica0121 ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doktornő, hogy ilyenkor rosszat álmodnak. Visszaálmodja a születését, vagy valami olyat, ami számára ilyesztő volt. Ilyenkor én mindig magamhoz vettem/veszem és megnyugszik hamar. Még most is előfordul ilyen, pont nemrég kapott oltást, utánna 3-4 napig ilyen volt az én babám is.
2013. okt. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!