Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám étkezésévek, súlyával...

A babám étkezésévek, súlyával négy hónapos koráig semmi gond sem volt. Négy hónapos kora után harmadára csökkent a súlygyarapodás, sőt, az utolsó hétben összvissz 50 g volt. Mi történhetett? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A védőnő tanácsára anyatej mellett adok neki tápszert is, de alig eszik. A cicin is csak lóg egész nap, de valójában nem is eszik, pedig azért van valamennyi tejem még. Már nem tudom mit csináljak. Két-három hete ismét felkelünk éjszaka enni, pedig már leszokott róla. Most éjszaka háromszor sírt fel, és enni kért. Azt is észrevettem, hogy a kutacsa teljesen behorpadt. Vizet is próbáltam adni, azt sem akar inni. Tápszert is erőltetni kell, és azt csak úgy tudom vele megetetni, hogy előtte cici, és amikor bealszik (merthogy két perc után mindig bealszik), akkor nyomom a cumisüvget a szájába. De max 30 ml-t tudok vele megetetni. Hiába cirogatom, ébresztgetem közben, nem akar enni és inni. Nagyon aggódom, mit kell ilyenkor tenni? Orvos? Van valakinek ezzel kapcsolatosan tapasztalata?
2008. júl. 7. 11:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak nagyon köszönöm, hogy ennyi időt szakított rám amikor megosztotta velem a tapasztalatait. Sokkal nyugodtabb vagyok így. Én is így vagyok a tápszerrel, hála istennek a sárgatökös levet azonban elfogadja és nagyon jóízűen eszi.
2008. júl. 8. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!