Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni?

Miért nem akar enni?

Figyelt kérdés

11 hós fiam eddig olyan jó evő volt ebédre megevett kb 350-400 grammnyi főzeléket és egy 200-250et vacsira,most kb 50-100at egy óra alatt tudok adni neki,pedig már nem is főzelék,hanem olyan,amit mi eszünk,kézzel,villával,kanállal,de csak a hiszti van,mit csináljak?

még anyatejes is


2013. okt. 23. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit. Hagyd, hogy annyit egyen, amennyi jól esik neki.

3-400 gramm főzelék, szerintem rengeteg!

Kisfiam 2 éves, de ennyi főzeléket életében nem evett meg egyszerre, oda se mernék adni neki ennyit.

Nagyon ritka, ha a 220 grammosat az egészet megeszi ebédre.

Ő is szopizik még, azzal úgyis kiegészíti, amennyire szüksége van.

Szerintem ne erőltesd.

Először én is aggódtam, hogy keveset eszik, de aztán olyan ütemben hízott, hogy minden mérésnél örültem, hogy nem erőltettem bele még többet.

Szerintem ha megfelelő ütemben gyarapodik, hagyd, hogy annyit egyen amennyit szeretne. Egy ekkora babától szerintem ennyi is szép teljesítmény, főleg, ha még szopizik is mellette.

2013. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit Ti esztek az darabos? Mert nálunk is ez volt. A főzelék pépes könnyen ette amit mi ettünk az villával törve stb. darabos. A védőnő azt mondta azért eszik kevesebbet belőle mert még jobban lefárasztja az evés. Ill. én úgy csinálom, hogy ha már nem kér abból amit mi eszünk megkínálom pépes pl.neki való főzelékkel vagy babakajával. Abból még szokott kérni. Gondolom ha kicsit nőnek majd jobban átállnak.
2013. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. De tényleg rengeteg az a mennyiség amit írtál. Nekem is ha nagyon ki volt éhezve akkor evett 200-220gr-ot ebédre.
2013. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!