Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos a kislányom, nem...

16 hónapos a kislányom, nem akar enni. Mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
A tápszert megeszi kanállal, jelen pillanatban még a virslit és a felvágottat. Gyümölcs, zöldség az repül, főzeléket meg technikailag kivitelezhetetlen odaadni neki. Ha 86 kanál, villa van nála, akkor is az enyém kell neki, nem hagyja, hogy a szájába tegyek akár egy falatot is. Tehát, amit kézzel meg tud enni, az jöhet. Segítsetek, mit adjak a kezébe????
2013. okt. 22. 07:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Amit kézzel eszik. Majdnem minden.az én lányom se eszik pl zöldség levest, de neki külön szedem több apró tésztával a zöldségeket . Ugy megeszi. A zöldségeket párolva, darabokra vágva, ha nagyon mem akarja a virslit is felvágod és belekevered.igy talán megeszi. Főzelék helyet lehet adni a párolt zöldséget. Minden más amit ti os esztekehet neki tányérra feldarabolva. Egy kanalat adj neki, ha nem eszik igy se akkor próbáld az öledbe venni hátha a te tányérodbol eszik.
2013. okt. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ezek váltak be, ahogy 1. írja. Darabos ételek, párolt zöldség, kis darab húsok, de még a tarhonyát is elcsipegeti kézzel. Az enyém még az elején hagyja, hogy etessem, mert éhes, ahogy csökken a veszélyhelyzet, telik a pocakja, onnan átveszi (venné) az irányítást. Az utolsó megoldás nálam az az ölembe veszem és megetetem. Nem szeretem, de néha ez kell.
2013. okt. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam keverni én is, de kiválogatja és ami nem kell neki, dugja az én számba. De akkor még próbálkozom, hátha egyszer elbambul annyira, hogy mást is kieszik belőle :-)
2013. okt. 22. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!