Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy baba van?

E312 kérdése:

Lehet, hogy baba van?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, jó lenne ha valaki tanácsot adna. Együtt voltunk a párommal védekezés nélkül, ennek kb. másfél hónapja, és nem rég elkezdtem érezni, hogy reggelente rosszul vagyok, napközben is előfordul, hogy hányok, hányingerem van, Szédelgek, a napokban még a mellem is elkezdett fájni. Csináltam 3 terhességi tesztet, és mind a 3 halvány pozitív volt. Sűrűbben járok pisilni, és néha a hasam is fájogat. Viszont a menstruációm megjött, bár észrevehetően másabb, mint általában, halványabb a színe, jóval kevesebb, és állagra is inkább ilyen vizeses.

2013. okt. 23. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
orvos mit mond?
2013. okt. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
halvány pozi is pozi. Úgyhogy baba van.
2013. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Még nem volt alkalmam orvoshoz menni, megvallom, félek is egy kicsit. De nem fogom továbbhalogatni.
2013. okt. 23. 15:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy baba van a dologban! Nálam is pontosan így történtek a dolgok. 3 halvány pozitív teszt, enyhébb vérzés, hasfájás, rosszullétek. Menj minél hamarabb dokihoz! Majd írd meg a fejleményeket!
2013. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenképp írni fogok, amint elmegyek a dokihoz.

2013. okt. 23. 20:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, hogy mi a kérdésed. 3 pozitív teszted volt, egyértelmű, hogy terhes vagy, egyáltalán nem kérdéses a dolog.

Akár megtartod, akár nem, az orvost nem kellene halogatni tovább. Ha el akarod vetetni, akkor "jobb" minél hamarabb túlesni rajta, elsősorban a baba szempontjából. Ráadásul könnyen kifuthatsz az időből, az abortuszt normál esetben az utolsó (rendes) menstruációtól számított 12. hétig végzik el, de maga az abortusz intézése is több hetes procedúra. Ha másfél hónapja történt a "baleset", akkor már legalább 8 hetes terhes vagy, nem nagyon kellene már húzni az időt.

Ha pedig meg akarod tartani, akkor a vérzés miatt kellene azonnal orvoshoz menned.

2013. okt. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kérni fogok időpontot. Ha tényleg terhes vagyok, eszem ágában nincs elvetetni!
2013. okt. 24. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság van? Már biztos, hogy voltál orvosnál :)!
2013. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem vagyok terhes, csak a hormonok szórakoztak velem.
2013. nov. 13. 15:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Csak az az érdekes, hogy akkor vajon miért volt 3 halvány pozitív teszted?
2013. nov. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!