Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem illetlen dolog turis...

Nem illetlen dolog turis babaholmit vinni ajándékba?

Figyelt kérdés
Nagyon közeli rokonról van szó. A ruhák 1.osztályú, krém minőségű ruhák. Kifertőtlenítve, finom öblítőillattal adnám. Nem egészen pici méretek, hanem féléves gyerekre valók. Én örülnék nekik, mert gyönyörűek...

2013. okt. 23. 16:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
ha a nővéremtől kapnám, nem probléma. ha egy baráttól vagy távolabbi ismerőstől, akkor inkább ne hozzon semmit
2013. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Én tavaly a barátnőm kislányának adtam egy turis mikulás jelmezt,nem hiszem hogy baj lett volna.
2013. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én is kaptam turis rucikat ismerőstől, rokonoktól. Én örültem neki, mert gyönyörűek voltak. Én is nagyon sokat turiztam neki. Most már nem nagyon találok neki szépeket sajnos, már 4 éves a fiam.
2013. okt. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

nekem semmi bajom nem volt vele, anyu mindig hozott valamit, amikor jött/jön, néha kifejezetten szuper dolgokat, mert ahol lakunk, ott nincs turi (bár előtte is csak a minőségibb boltokba mentem be)

szerintem a jó megoldás az, ahogy írták már előttem is, hogy viszel vmi újat és mellé ezeket, mondván ha elfogadja. Persze az anyukától függ, ha nem orrfelhúzós fajta, akkor miért ne

2013. okt. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pláne ha közeli rokonról van szó,én adtam újat is,de adtam már turisat is,kimostam,kivasaltam,teljesen úgy néztek ki,mintha a boltban akkor vettem volna le a polcról,és tőlük is kaptunk már használt ruhát ajándékba méghozzá olyat amin látszott,hogy hordták,de nem sértődtem meg,játszós ruhának megfelel.
2013. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha szép, jó minőségű, nem használt, akkor én örülnék neki.

Ajándékba valószínűleg csak annak adnám, akiről tudom, hogy nincs ellenére a dolog.

2013. okt. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg,hogy ráadnak-e ilyet és akkor tudni fogod a választ,nem érhet meglepetés.HÍvdd fel úgy,h magadnak nézelődsz és megláttad ezeket a nagyon jó ruhákat,megvennéd neki,baj-e...
2013. okt. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!