Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen foglalkozast igenyel...

Milyen foglalkozast igenyel egy ket es fel honapos baba?

Figyelt kérdés
Hasra szoktam forditani h emelgesse magat. Ma adtam oda neki a ragokat, mert sokat veszi a szajaba a kezet. Annyira fogni meg nem tudja. Ez nem gond meg, nem? Mit kell tudnia ennyi idosen, es milyen foglalkozast igenyel amikor nem alszik?
2013. okt. 24. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 2,5 hónapos, 11hetes. Én is minden nap hasra teszem, hogy erősödjön. És az enyém is állandóan eszi a kezét. Mikor nem alszik, olyankor én vagy játékokat mutogatok neki, amiket ő meg-megfog mostmár, vagy beszélgetünk. Nagyon tud már gőgicsélni, sokat szokott. Olyan is van, hogy főzök és ő ébren van. Ilyenkor beleteszem a pihenőszékbe, ezt fel az asztalra, és ott elvan magának egy ideig, amíg kell. De általában mindent elvégzek amíg ő alszik.
2013. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem KELL-semmit tudnia,azok az adatok amit olvasni lehet csak irányadóak.minden baba más ütemben fejlődik,ne ess kétségbe,ha valamit még nem tapasztalsz.az jó amit csinálsz.külön fejleszteni nem kell még egy ekkora babát-az arcod,hangod a legjobb neki.beszélj-énekelj,mondókázz vele-tornáztathatod is,ha gondolod.én ezeket szoktam.ha már elkezdem a mondókát-ami ismerős,már kacag.ja most kezdtem a furulyát-imádja.(3hónapos)
2013. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen az en kisbabam is nagyon sokat gogicsel mar. :-) En is a pihenoszekbe szoktam beletenni, mert abban alt-ban elvan es ha nagyon faradt, akkor konnyen elalszik benne. De akkor ezek szerint nagyon mast meg nem "kell tudniuk". :-)
2013. okt. 24. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

nem tudom hol laksz-van-e könyvtár a közelben.én most találtam egy nagyon jó könyvet-játék a babával a cime.ha nem tudod megszerezni,irok1-2 jó gyakorlatot belőle

2013. okt. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!