Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatársak! :-) A Ti babáitok...

Anyatársak! :-) A Ti babáitok rendesen aludtak ma?

Figyelt kérdés
Kisfiam egész nap fél órát. Csinálhatok bármit.

2013. okt. 23. 18:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne is mond egesz nap nekem is aludt ossz-vissz max egy oracskat. Nagyon nehezen lehetett vele birni. 8 hos kislany.
2013. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes a kis fiam , reggel 11 óra ótta nem tudott szegénykém aludni , 10 percekre aludt be és már kelt is fel , most tudtam lerakni aludni 18:30 kor azóta alszik a drágám .
2013. okt. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Apának.sikerült elaltatnia6-kor de én ragaszgodtam a vacsihoz és a fürdéshez. így fél 7-kor ébresztettem. Most már megint alszik.Ez az idő az oka tuti.
2013. okt. 23. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Biztos h az ido van benne. Nekunk is korabban jott a furdes is mint szokott. Enni is sokkal kevesebbet evett egesz nap, nyugosebb is volt, de szerintem ez amiatt lehetett mert nem aludta ki magat. Apaval most bujtak ossze szunyokalni. Mar most nekem is beszundizott.

De legalabb tudom h nem voltam egyedul a mai nap h nem akart aludni. Remelem hnapra helyreall minden. Olyan szepen megvan a napi rutinunk h delelott alszik 9-10 korul egy oracskat ebed utan kb 12-1 kozott meg 2-2,5 orat. Aztan amr csak vacsi utan. De ma katasztrofa volt minden.

Elso voltam.

2013. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is bízom benne. Szegényeket úgy megviseli a front. általában ő is 2* alazik. Egy kicsit délelött és ebéd után egy nagyot. De ma....
2013. okt. 23. 19:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom fordítva működik, ő ma szokatlanul jó fej volt. Tündér volt egész nap, egy rossz szava nem volt. Most már alszik. Rá fordítva hatnak a frontok, amikor a legtöbb gyerek nyűgös, ő akkor érzi jól magát. :)
2013. okt. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém egész nap aludna, 20 hónapos egyébként. És nekem ma úgy, de úgy fáj a fejem!!! Milyen front ez?
2013. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Melegfront. Nekem is volt ma migrénem.Ne baj anyukák. Holnap jobb lesz.
2013. okt. 23. 20:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van.Új nap, új esély. Akkor jobbulást Neked! És magamnak is. :)
2013. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Minden jót Nektek is.
2013. okt. 23. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!