Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél megindult a koraszülés,...

Akinél megindult a koraszülés, hanyadik hétben jártatok? (Hogy) sikerült leállítani? Ha igen, hány hétig hordtad még?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
26dik heten indult, rendszeres fajasok, verzes, mehszaj nyílt! Kórház ban infizuiot kaptam magneziumot folyamatosan meg nyugtatót adtak, szigoru fekves, labak felfelé, fejem lefelé! Ezt 2hetig! 41+3ra szuletett a végén császárral, mert nem nyilt a mehszajam tovább!
2013. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

33.héten 1111 volt a méhszáj.Kórház,magnéziumos infúziók,tüdőérlelők,de csak egy hétig sikerült még bent tartani.

34.héten mégis elfolyt a magzatvíz és sürgősségi császárral megszületett a fiam.

2013. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30. héten szintén 1111-es méhszájértékkel és jóslófájásokkal kórházban állították le, kaptam magnézium infúziót és tüdőérlelőt. 1 hétig kellett bent lenni, szigorú fekvés, otthon is lábakat fel kellett polcolni. Végül 37+3-ra született meg a kisfiam természetes úton.
2013. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 32. héten indult meg, 5 perces fájásokkal. Szintén infúziót kaptam és 3 napig tartottak bent. Hazaengedték és másnap elfojt a magzatvíz. Betöltött 33. héten született meg a kisfiam sürgősségi császárral.
2013. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A koraszülés miatt lettek a sürgősségi császárok?


Légy szíves, írjátok meg, mit éreztetek akkor - akinek így is korababája lett -, amikor eljött a pillanat, hogy nincs visszaút!

2013. okt. 25. 21:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szültem a 33. héten. Igen, a koraszülés miatt lett császár, nem bírta volna a baba, kezdett leesni a szívhangja.

Amikor kiderült, hogy nincs visszaút, vagyis elfojt a magzatvíz, ciki, nem ciki Én elkezdetem remegni. Nagyon féltem, hogy mi lesz a kicsivel, pedig már volt egy masfél éves kisfiam, de ennek ellenére még a szülés gondolata is megijesztett. Még nem álltam rá készen. 9/10-es apgarral született, de később légzési nehézség alakult ki nála és hipoton lett. Egy hétig volt inkubatorban. Szerencsére azóta minden rendben. 5 hónapos, egészséges, boldog baba.

2013. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 34.héten császározott Anyuka.

Azért kellett a császár,mert magas volt a vérnyomásom és féltek az agyvérzéstől,meg azért is mert a fiam vállára-és nyakára volt tekeredve a köldökzsinór...

Mikor megtudtam hogy nincs visszaút???

Soha addigi életemben nem féltem még úgy.Rettegtem.Sírni sem tudtam az idegtől,csak miután megszületett és felsírt.

Azt hiszem akkor tört ki belőlem minden félelmem.

Amúgy is olyan szobában feküdtem a kórházba,ahol két kismamának is meghalt a gyermeke,az egyiknek 30. a másiknak 37.hetesen :-(

Tehát borzalom volt amit akkor megéltem!!!!

Ma már nemsoká 2 éves a kisfiam és teljesen egészséges,imádnivaló gyermek,aki minden szenvedést megért!

2013. okt. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon aranyosak vagytok, hogy megírtátok!
2013. okt. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!