Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kisfiam evés után...

8 hónapos kisfiam evés után nem hajlandó megmaradni a székben, egyből menni akar játszani, így viszont sokat bukik, ugyanis mindig hason van. Ti hogyan oldjátok meg, mit csináltok evés után?

Figyelt kérdés
2013. okt. 25. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én darabig felvenném és sétálnék vele még.

De nekem 2hónapos korától nem bukott a kicsi,így érdemben nem tudok tanácsot adni,de az lenne a leglogikusabb,ha még 5-10percet sétálnál és közbe mutogatnád mi micsoda,így lekötné magát.Vagy ha ül már,akkor játszani vele egy kis ideig.

2013. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7.5 hónapos,egy jó darabig még üldégél a székben és játszik a játékaival,amit oda rakok,vagy zacskóban lévő tésztával,.utána kicsit kézben van,de így is sokat bukik..pedig már mászik és sokat üldögél,úgy játszik,mégis akár 1óra elteltével is visszajön.Esetleg ha megpróbálnád a hátára tenni,kicsit énekelni,bábozni neki?Sajnos meg kell várnunk,amíg kinövik,addig is kitartást!
2013. okt. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

8 hónaposan az enyém már egyáltalán nem bukott és mindig hason volt kaja után, amint letettem valahova. Büfizett egyet és már ment is a dolgára.

Szerintem is azt kéne, hogy kajcsi után felveszed, menjetek tükör elé pofákat vágni, vagy az ablakhoz nézegetni, amíg nem büfizik és utána mehet is.

2013. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, próbáltam mindent, evés után kb 20-30 perccel tettem csak le, de nem lett jobb. Olyan, mintha az egész kajcsiát visszaadná, remélem azért marad benne valami...
2013. okt. 27. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!