Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdem elveszteni a türelmemet...

Kezdem elveszteni a türelmemet. Miért nem alszik?

Figyelt kérdés
Nincs melege, nem fázik, nem jön a foga, nem éhes, adok neki inni éjjel. Miért kel fel mégis? 4-5-ször ébred és már nem bírom. Már minden sz@rt kipróbáltam és semmi nem jó.
2009. nov. 13. 12:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2009. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
8 hónapos.
2009. nov. 13. 12:34
 3/22 anonim ***** válasza:
22%
anya vagy , a mindenit! ha 16szor kel fel éjjel, akkor is ottvagyok, nézem, mi a baj? amikor napközben alszik, akkor kell neked is pihenni, nem itt pötyögni, anyuka!
2009. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Hàt nem tudom,mennyit segit,de nekünk ez vàlt be:Nappal fenntartom,különbözö csörgö jàtékokkal,igy csak nappal 2 orahosszàt alszik.Este 8 oràt direkt megvàrom.Megfürdetem ilyenkor meleg vizbe,shagyom 15 percet pancsolni.Utàna még jol àtkenem a testét testàpoloval,,jol megmasszirozom,ksp egy jo adag meleg tejcsit(220-at iszik)

Ezutàn hagyom még 20 percet jàtszani,és igy viszem aludni(zene mellett alszik.baba zene)Éjjel soha nem kel,csak reggel 6-kor enni,utàna egyböl visszaalszik 9-ig.

2009. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8 hónaposnak a foga is lehet
2009. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Aki irta hogy ne itt pötyögjön.Elmondom hogy én sem vagyok képes nappal aludni,bàrmilyen fàradt vagyok.És tudom milyen kellemetlen ha 4-5-szlr kel,akkor is ha anya,neki is szüksége van pihenésre.A gyerek nem ujszülött,màr engem is kiboritani ha ennyiszer kellene kelni.Szoval nem kell bàntani,mert màs egy profi a nappali alvàsban!
2009. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Minek írtál? Én tanácsot kértem mert már tehetetlen vagyok és hátha valaki tud segíteni. Az okát szeretném megtudni, mert nem szeretnék még 2 éves korában is felkelni hozzá. Képzeld el, hogy felkelek, megnyugtatom és foglalkozok vele. Kösz a jó tanácsot.
2009. nov. 13. 12:41
 8/22 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Szia!

Ezt én írtam ki! Már én is idegesebb vagyok! De még türelmes!

Úgy vagyok vele, hogy ez a nap is, ez az éjszaka is eltelik. Vagy így, vagy úgy!

Amúgy most is pihennem kellenne, de hát olyan jó kikapcsolódni egy kicsit.

Este meg apával pampogok, hogy álmos vagyok:-)

Minden jót!

2009. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
2.-nak írtam.
2009. nov. 13. 12:42
 10/22 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a Viburcol kúpot (homeós). Nem csak fogzáskor jó, hanem bármikor, ha nyugtalanul alszik a babád (mivel nem fájdalomcsillapító, hanem nyugtató hatású). Csinálj egy kúrát (12 db, lefekvés előtt egy kúp), hátha beválik. Rá nem tud szokni, mert nem gyógyszer.
2009. nov. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!