Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? Nem szeretném...

Mit csináljak? Nem szeretném őket elveszteni . Linkeket is adhatok anyaotthonról

Figyelt kérdés

2gyerekem van egy 2éves,és egy 2 hónapos.A 2éves előző kapcsolatomból van csak nevére vette.De már volt hogy el akarta venni tőlem a 2éves kislányt mikor jött már egy levél a gyám ügytől hogy párom bent volt és azt kérte hogy ha én elköltözök ne vihessem magammal a kislányt :(

De vissza mondta ezt mert beszéltem vele .De mostanába megint felhozta ezt,ha vége lesz kijelent a lakásból és nem lesz ideglenes lakcímem és akkor elveszik tőlem a gyerekeket de én abba bele halok mit tegyek anyaotthont keresek ? Szeretném hogy le mondjon róluk ha el költözök de szerintem nem fog lemondani és elveszi tőlem mert nincs lakásom :(és a napokba nagyon bújik hozzá a kislányom szerintem ez szándékosan csinálja hogy szerese öt jobban és majd neki ítélik:(de én ebbe bele se merek gondolni nekem ők a életem értelmei ha elveszik őket akkor nincs értelme élnem nekem anyum már nem él apum mesze lakik alig látom,tesóimat is ritka ha látom őket.BOCSI HA HIBÁSAN ÍRTAM

CSAK NEM VOLT IDŐM FIGYELNI ...


2011. jan. 21. 12:49
 1/5 Subyka válasza:
Szia. Hát nem egyszerű helyzet. Ez nagyon nehéz dolog, de a párodról is csúnya a véleményem ha képes fegyverként használni a gyerekét. Barátnőhöz vagy valakihez is bejelentkezhetsz ideiglenesre, sőt mi a párommal az albérletbe is bejelentkeztünk ideiglenesen. Van aki engedi. Amúgy sok kitartást kívánok
2011. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de már néha kiborulok és ö ezt szerintem élvezi ezt akarja el érni hogy én rajtam látszódjon hogy rossza anya vagyok .
2011. jan. 21. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
azért ahhoz elég nyomos indok kell hogy elvegyék tőled a gyerekeket?mit hoz fel a gyámügyön?sokat veszekszünk?nem gondozod a kicsiket?kiteszem a lakásomból és nem lesz hol lakniuk?mégis mit és miért?Miért használ fegyverként egy ember 2 gyereket?és ha mégis elveszik tőled mit kezd velük?sirva menekül a felelősség alól,mert fogalma sincs mit kell velük kezdeni.Jelentkezz be valami rokonhoz,ha nincs más indoka amit te itt nem mondasz el nekünk nincs mitől félned.
2011. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A bíróságon nagyon súlyos okokat kell felhoznia ellened hogy a két kis gyereket(akik közül az egyiknek nem is az apja)neki ítéljék. Alkohol, drog és pszichiátriai problémák esetén tudja elvenni tőled apuka a gyerekeket. A két éves meg úgysem dönthet még kinél szeretne lakni.

2011. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is bemész a gyámügyre! Elmesélsz nekik mindent! Azt is, hogy hogy beszél veletek...mindent!

A lehetőségeid:

-odaköltözöl baráthoz, rokonhoz, stb.

-albérletbe mész (gondolom ez kilőve)

-segítenek Neked anyaotthont keresni!

A lényeg, hogy jelentsd a gyámügyön, a védőnőnél, a szociális osztályon, mindenhol, hogy mi van otthon! És indítsd el a válást, és kérd a minimális láthatást, és a gyerekek Neked való ítélését, pont azért, mert fenyegetőzik, és mert ki akar rakni a lakásból!

Ha esetleg megütött Téged vagy a gyerekeket, akkor azt is mondd el!

Ne félj lépni!

Segíteni fognak!

2011. jan. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!