Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálást hogy tudom...

A hozzátáplálást hogy tudom megoldani ha elmegyünk otthonról mondjuk fél napra?

Figyelt kérdés
Eddig könnyű dolgom volt, a szoptatást egyszerüen csak elintéztem a kocsi hátsó ülésén, de ezentúl ha gyümölcsöt zöldséget is kap akkor hogy készitsem el előre? Még csak most fogjuk elkezdeni a hozzátáplálást és érdekel hogy más hogy oldja meg.
2009. nov. 13. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Üveges étellel tudod megoldani. Meg attól függ hová mentek. Ha ismerőshöz vagy olyan helyre ahol meg tudod melegíteni a kajcsit akkor előre elkészíted beteszed egy üvegbe.
2009. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy nagy bevásárlásra gondoltam, hétvégeken szoktunk menni. Van szivargyújtós ételmelegitőnk. Akkor már lehet adni az elején üveges ételt is? Ezt nem tudtam.
2009. nov. 13. 14:34
 3/8 A kérdező kommentje:
És pl almát is lereszelhetek előre?
2009. nov. 13. 14:38
 4/8 anonim ***** válasza:
ja,én ilyenből nem csináltam problémát.amig csak hozzászoktattam a kajához,addig amikor elmentünk valahová,adtam neki a tápszert.melegítettem vizet,betettem a termoszba,egy pohárba a tápszert és amikor kért csak összekevertem neki.szerintem amíg nem eszik rendesen,felesleges ezzel frusztrálni,hogy máshol eteted meg.meg neked is rengeteg mindent kell vinned,és tenned elötte.
2009. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyumolcsot nem erdemes elore elkesziteni, mert elveszti a vitamin tartalmanak egy reszet. Erdemesebb uvegeset venni. En mondjuk az uvegeset adom akkor is, ha elmegyunk valahova, mert azt tudom, hogy nem romlik meg. De ha rovid idorosz van szo, akkor neha viszem a sajat keszitesu kajcsit.
2009. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget.
2009. nov. 13. 16:06
 7/8 anonim ***** válasza:

Vásárlások alkalmával sosem vittem az innivalóján kívül mást, igyekeztünk hazaérni a kajaidőre. Viszont rengeteget jártunk horgászni meg kirándulni, akkor kora reggel elkészítettem a szükséges ételeket, betettem avent poharakba és amikor kellett beraktam az ételmelegítőbe és már ehetett is. Volt amikor reggeli után elmentünk itthonról és csak fürdésre-vacsira jöttünk haza.

A tízórai-ebéd-uzsi lezajlott a szabadban :o) Én mindent csinálok neki, üveges kaját nem nagyon kapott még, de most gyümölcsöt veszek majd neki. Ja és egysze elfelejtettük elvinni a melegítőt, ezért a kocsi fűtésével melegítettem meg a kaját. Gyümölcsöt nem nagyon szoktam melegíteni(csak ha nagyon hideg), de a főzelékeket igen.

2009. nov. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát tényleg tápszerrel oldd meg ha így mentek tehát nem rokonokhoz.Az biztos, azt tudod mennyit, és mikor eszi és meddig bírja,te is nyugodtabb vagy.Amíg nem eszik teljes vagy legalább fél adagot addig felesleges,én még most is ha kell inkább tápszert viszek azt egyszerűbb elő(el)készíteni.Amúgy van autós ételmelegítőnk cumisüveghez is jó.Pl most kórházba mentünk és az ebéde tápszer lett.Már teljes adagokat eszik de előfordul hogy épp olyanja van és nem eszik annyit belőle vagy egyáltalán nem akkor kell biztonság miatt úgyis tápszer így meg csak arra készül az ember.Ne hidd hogy megszakad addig a már kiépítet egyre emelem az adagot lánc ha kimarad egy nap nem baj.Eőször féltem én is ettől.Perzse ez csak akkor ha ezért kérdezted.majdnem 8 hós anyuka
2009. nov. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!