Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes használni az orrszívó...

Érdemes használni az orrszívó porszívót?

Figyelt kérdés
2007. okt. 3. 17:07
 1/6 anonim válasza:
65%
Hát a kisbabáknak nem tudom... De az biztos, hogy ha nagyobbak már akkor inkább ki fújják az orrukat, mint inkább orrszívóval végezzük el mi a kitisztítást...
2007. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan csak ezt tartják jónak. Állítólag nagyon jól kiszívja, amit ki kell. Én inkább a sima kézit vettem csak meg. Nekem olyan brutálisnak tűnik a porszívós. Bár aki mellette érvel, azt mondja nem az, de nagyon alapos. Saját tapasztalatra nemigen tudok adni, mert az én 1 éves nagyfiam nem volt még náthás :) , a hétköznapi kis (portól, ilyesmitől keletkező) takarítandókra nekem elég volt a kézi.
2007. okt. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit ijesztő, de nagyon hasznos. Szerintem érdemes használni, mert az összes váladékot könnyedén ellehet távolítani, rövid idő alatt. Semmi káros következményt nem észleltem a babán. Persze nem tetszett neki a dolog, de fél perc alatt az összes váladékot kiszippantja és a baba levegőhöz jut. Gyors és hatékony.
2007. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A baba számára kicsit hangos és ijesztő, de a leghatékonyabb eszköz a váladék eltávolítására. De inkább a zaj, mint egy fülszúrás...
2007. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
én is nagyon tudom ajánlani mert nagyon hatékony.igaz a picik nem nagyon dijjazzák de inkább ezt csinálom minthogy felszúrják a fülét vagy az orrát
2007. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen érdemes használni, hiszen a babák nem tudank orrot fújni, viszont náthásak Ők is lehetnek. Megelőzhető vele sok komolyabb betegség (pl.: arcüreg gyulladás stb.). Én kicsit drasztikusnak találtam ezt a megoldást, és nyűgös is állandóan elővenni a porszívót amikor beteg a pici. Pesztonka orrszívót vettünk ami működtethető hálózatról és elemről is.
2007. okt. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!