Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Érdemes használni az orrszívó porszívót?

2007. okt. 3. 17:07  Privát üzenet  

A válaszok
Hát a kisbabáknak nem tudom... De az biztos, hogy ha nagyobbak már akkor inkább ki fújják az orrukat, mint inkább orrszívóval végezzük el mi a kitisztítást...

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2007. okt. 3. 17:35 Privát üzenet
Sokan csak ezt tartják jónak. Állítólag nagyon jól kiszívja, amit ki kell. Én inkább a sima kézit vettem csak meg. Nekem olyan brutálisnak tűnik a porszívós. Bár aki mellette érvel, azt mondja nem az, de nagyon alapos. Saját tapasztalatra nemigen tudok adni, mert az én 1 éves nagyfiam nem volt még náthás :) , a hétköznapi kis (portól, ilyesmitől keletkező) takarítandókra nekem elég volt a kézi.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2007. okt. 3. 18:35 Privát üzenet
Kicsit ijesztő, de nagyon hasznos. Szerintem érdemes használni, mert az összes váladékot könnyedén ellehet távolítani, rövid idő alatt. Semmi káros következményt nem észleltem a babán. Persze nem tetszett neki a dolog, de fél perc alatt az összes váladékot kiszippantja és a baba levegőhöz jut. Gyors és hatékony.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2007. okt. 3. 20:58 Privát üzenet
A baba számára kicsit hangos és ijesztő, de a leghatékonyabb eszköz a váladék eltávolítására. De inkább a zaj, mint egy fülszúrás...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2007. okt. 4. 09:09 Privát üzenet
én is nagyon tudom ajánlani mert nagyon hatékony.igaz a picik nem nagyon dijjazzák de inkább ezt csinálom minthogy felszúrják a fülét vagy az orrát

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2007. okt. 4. 12:12 Privát üzenet
Természetesen érdemes használni, hiszen a babák nem tudank orrot fújni, viszont náthásak Ők is lehetnek. Megelőzhető vele sok komolyabb betegség (pl.: arcüreg gyulladás stb.). Én kicsit drasztikusnak találtam ezt a megoldást, és nyűgös is állandóan elővenni a porszívót amikor beteg a pici. Pesztonka orrszívót vettünk ami működtethető hálózatról és elemről is.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2007. okt. 8. 23:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az orrszívó porszívót tényleg nem szabad naponta használni?
Melyik kézi orrszívó vált be nektek? Orrszívó-porszívót hányszor lehet használni egy nap?
Valaki segítene? Hogyan kell használni az orrszívó porszívót egy 1,5 hónapos babánál pontosan?
Miért nem szeretik a kismamák az orrszívó porszívot használni általában?
Hányszor lehet használni az órszivó porszivót egy nap?
Az orrszívó porszívót lehet használni morzsaporszívóval is?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!