Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a kisfiammal? 7...

Mit csináljak a kisfiammal? 7 hós és mindenhol fel akar állni, és fel is áll, de leülni nem tud, csak elengedi magát és puffan a földre.

Figyelt kérdés

1 hete jött rá hogy ő fel tud állni. Természetesen örülök hogy ilyen ügyes, de nem tud állásból leülni hanem elhagyja magát és eldől, beveri a fejét is.

Nem szoktam hosszú időre egyedül hagyni, de jelenleg 2 perc is elég ahhoz hogy felálljon és utána beverje magát.

Mit lehet csinálni?


2013. okt. 28. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Párnát teszel mögé,vagy leülteted mielött eljönne a dőlés ideje.Nem jelzi valamivel ha fárad?Nekem a lányom mindig visított már ilyenkor meg morgott.És csak hátra leültettem fenékre és hamar meg is tanulta,hogy fenékre huppanjon.Aztán kis időre rá már visszatérdelve le tudott ülni.
2013. okt. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az en fiam is ezt csinalta, minden alkalommal mikor folallt hagytam kicsit allni majd leultettem ugy ahogy o is letudna egyedul ulni, kb 2 het alatt meg is tanulta h kell ezt csinalni, persze voltak addig balesetek, de szerintem ez mindenkinel van.mostmar szepen lehuppan a popojara :-) (bocs de nincsennek ekezeteim)
2013. okt. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemsokára megtanulja azt is, addig jobban kell rá figyelni.
2013. okt. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam pont ennyi idős, és ugyanezt csinálta :) de ő "szólt", ha nem ment a leülés, ilyenkor odamentem mögé, mondtam neki, hogy szépen engedje el a rácsot, közben lefejtettem a kis ujjait a rácsról, majd leültettem, és mondtam neki, hogy csüccs :) ezt megcsináltuk már párszor, remélem, megtanulja :) amúgy meg érdekes módon olyan is előfordult már, hogy magától leült állásból :) szóval arra tippelek, hogy ez ilyenkor csak egy kis műsor, mert társaságra van szüksége :)
2013. okt. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, hogy annyira fáj neki vagy valami baja lesz, ha beveri a fejét!

Nem kell megijedni, egy idő után magától rá fog jönni, hogy kerüljön álló helyzetből ismét a földre, nem kell tanítgatni se.

2013. okt. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!