Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos koratol egyfolytaban...

7 honapos koratol egyfolytaban vezetesel labujj akkar menni most 13 honaposan felve egy kicsit meg all de ammikor ellindul elore dul es labujj hegyen szerintetek ebbol mikor lesz jaras?

Figyelt kérdés
2013. okt. 29. 09:13
 1/5 gabszem ***** válasza:
ne aggódj, nálunk ugyanez volt és csak 15 hósan kezdett stabilan járni
2013. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Látod ez az eredménye, ha vezetgetve járatod a gyereket.

Szegényt jól tönkretettétek.

Legalább innentől ne fogd a kezét, ne vezetgesd, hogy rendbe jöjjön a vázizomzata, egyensúlyérzéke.

2013. okt. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én lányom is ment segítséggel 8-9 hós korában, szülinapja után 1 héttel stabilan eljárt.
2013. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A 2-essel értek egyet. Persze van aki 2 hónaposan ülteti, mert cuki, meg vezetgeti 7-8 hónaposan, mert az övé ügyesebb, mint a többi.

Lányomat 1 métert nem vezettem, nem is engedte, nem volt kompban, nem ültettem sportkocsiba 4-56 hónaposan, csak mikor önállóan ülni, mégis mászott 6hónaposan és egyedül járt alig több, mint 10 hónaposan.

Egy újszülöttben is megvan a reflex, hogy állni-járni akar, de ezt nem szabad összetéveszteni a járás képességével. Amit önállóan tud azt és annyit csináljon amit bír, erőltetni nem szabad, csak a gyereknek ártasz.

Egyébként szerintem talán néhány hét múlva talán fog egyedül járni.

2013. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Én is a kettessel értek egyet.Itt az elrettentő példa:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2013. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!