Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan babás anyuka,...

Van itt olyan babás anyuka, akinek van/volt epeköve?

Figyelt kérdés

A lányaim 3 és 1 évesek. A kicsivel voltam kismama amikor a 24. héten esedékes cukorterheléses vizsgálat után rosszul lettem, de nem gondoltam semmi komolyra, majd a terhesség alatt volt még pár görcsöm, de a házi orvos sem mondott semmit, csak biztos túl ettem magam, nem tetszett a kaja a babának ilyesmi.

Majd amikor a szülés után is csak csak görcsölgettem, elmentem orvoshoz,ahol kiderült,hogy sok apró borsónyi epekövem van :( Diétáztam, és szép lassan abba is maradtak a görcsök. Szerencsére már eszek ismát mindent, csülök, kacsa, pékárú, tejtermék. Utoljára márciusban volt egy nagy illetve most szeptemberben egy frontnak köszönhetően. Elmentem sebészhez, decemberben műtenek.

Most rettentően elkezdtem aggódni,hogy mi lesz a műtét után, mi lesz a lányaimmal nélkülem, mi fog történni,ha nem ébredek fel... tele vagyok kétellyel és félelemmel :(


2013. okt. 29. 13:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!