Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a lányom még mindig...

Baj ha a lányom még mindig 0+-os (újszülött) cumisüvegből eszik? Egyáltalán van ezeknek a cumisüvegeknek valami korhatáruk? 4 hós

Figyelt kérdés
Nem merek neki nagyobb lyukút venni, mert elég mohó természetű, szopikor is gyakran félrenyel..
2013. nov. 2. 11:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Huh, nem gondoltam, hogy vitát szítok a kérdésemmel, mindenesetre köszönöm a válaszokat.

Avent és mam cumisüvegünk van és csak pár hete kap tápszert a babám. Van egy nagyobb lyukú nuk üvegünk is, amikor abból próbáltam etetni, akkor minden ötödik korty félrement...ezért gondoltam, hogy maradok a másik kettőnél. A mamnak a követlező két mérete 2+ és 4+, tehát nekünk már a 3.méretet kellenw elvileg használnunk belőle...

2013. nov. 2. 15:22
 12/13 anonim ***** válasza:

10. vagyok

Szerintem ne problémázz rajta. Volt itt már ilyen kérdés, és ott mindenki azt írta, amit én is, hogy nem kell olyan komolyan venni a számozást, és hogy sokan a kisebbet használják, mert egyszerűen nem tud vele enni a baba, félrenyel...

Úgyhogy én is csodálkozom most ezeken a válaszokon.


Nekünk is Mam és Avent üvegeink vannak, mindkettőből ugyanolyan méretű cumit használtam. Ezeknek a méretük teljesen egyforma, nem függ számozástól, csak a lyuk mérete másmilyen. Szóval semmi hátránya nem származik belőle a babádnak, ha a kisebbet használja. Ha abból biztonságban iszik, miért használnák olyat, aminél fél percenként meg kell állni, hogy kiköhécselje magát. Teljesen fölösleges...csak a szívbajt hozza az emberre...

2013. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
16 hónapos a gyermekem,mam 0+ osból issza az esti reggeli italát,mert már kirágta a lelkem picit a közepét,nagyobb lett már a lyuk rajta:D anyáink melegített tűvel raktak nagyobb lyukat a gumira. Persze ha valaki vesz korának megfelelőt valószínű az a legjobb!
2013. nov. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!