Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek kivihetem a 2...

Szerintetek kivihetem a 2 hetes babámat?

Figyelt kérdés
Fokozatosan kezdtem a levegőztetést.Először csak a szobát szellőztettem,aztán már ő is bent volt a szellőztetésnél,utána ajtónál,majd 10 percekre kivittem.Most már lehet kicsit hosszabb ideig kint lenni vele?(Persze itt nem órák hosszára gondolok...)Babakocsiban,betakarva...
2013. nov. 4. 09:42
 1/5 kíváncsicska ***** válasza:
100%
Ha nincs köd akkor igen vidd ki nyugodtan.Szoknia kell neki is a friss levegőt.Persze a kinti időjárásnak megfelelően kell felöltöztetni.Nem tudom felétek hány fok van,de rétegesen öltöztesd, hogy ha esetleg túl is öltöztetted, akkor tudj levenni róla ruhát.
2013. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15 fok van mifelénk...Kicsit fúj a szél,de napos idő van.
2013. nov. 4. 10:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan, nekem szeptemberi volt a fiam, hamarabb kivittem órákra is, mert ott aludt a legjobbat. Vidd ki nyugodtan, nagyon jót fog neki tenni, jót fog aludni.
2013. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd ki nyugodtan, élvezni fogja a friss levegőt :) Az enyém is ott aludta a legszebbeket!
2013. nov. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiviheted! Én nem csináltam ilyen nagy problémát ebből. Először kivittem fél órára sétálni, aztán már nem figyeltem mennyi időre, mentünk mindenfelé. Első gyereknél még többet agyal ilyesmin az ember, többediknél már eszébe se jut :)
2013. nov. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!