Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a kisbabámmal,...

Mit csináljak a kisbabámmal, ha a kutacsa be van horpadva, de egyszerűen már nem tudok több folyadékot belé diktálni?

Figyelt kérdés
A kajálást elbohóckodja, nagyon jó kedélyű, de enni-inni nem nagyon akar. Aggaszt viszont a behorpadt kutacs. Én azt hittem, hogy azért elég folyadékot tömtem már belé, de úgy néz ki nem, mert 1 nap alatt sem változott a helyzet. Mi ilyenkor a teendő? Vagy nemcsak folyadékhiányos állapotban horpadhat be a kutacs? (5 hónapos)
2008. júl. 8. 18:45
 1/5 A kérdező kommentje:
szoptatok + gyümölcslé + minimális tápszer
2008. júl. 8. 18:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg vizet( baba vagy forrralt) adni neki fecskendővel kb 1/! óránként kcsit pl 10ml-fecsivel.
2008. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 6 hós és mi sem visszük túlzásba. 3-4 óránként szopizik kb 140 ml-t alkalmanként ill. napi 3-4 dl-t iszik. Ennyi.

Ha ő is hasonló mennyiséget eszik, iszik, akkor szerintem elégnek kell lennie. Mi 8 kg-osak vagyunk.



Dia

2008. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismét Dia vagyok... A gyümölcsllevet a lányom sem issza meg viszont a milupa ill hipp granulátumos teákért oda van... próbáld meg! lehet, hogy a gyümölcslé túl sűrű neki.



Dia- 6 hós kislány anyukája

2008. júl. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj, a behorpadt kutacs nem feltétlen jelenti azt, hogy szomjas. Az én babámnak, ha nem fekszik, be van horpadva, akkor is, ha előtte megivott egy csomó teát. Ha a kiszáradástól tartasz, nézd meg a nyelvét, ha az száraz, akkor van baj. Szerintem ez kizárt, mivel írtad, hogy jókedvű stb. Ha nagyon aggódsz, kérdezd a védőnőt, vagy a doktort.
2008. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!