Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó a reborn baba?

Mire jó a reborn baba?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Jó kérdés. Azon kívül, hogy a frászt hozza az emberekre? Nem sokra, szerintem. Rettenetesen morbid találmány.
2013. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Amire a sima baba, vagy a ChouChou es tarsai. Nem kell megvenni, ha nem tetszik.
2013. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazándiból azért kérdeztem, mert a kislányom 11éves , karácsonyra egy ilyet szeretne, tegnapig foggalmam sem volt rola, hogy ez mi. Ésmeglepődtem, hogy tisztára olyan mint eg igazi csecsemő, es rettentő drága. Na de ha megkapja, mit tud vele kezdeni? Ugyan azt amit egy olcsobb baby bornossal ? Vagy ez mi célt szolgál ? Elgondolásom alapján a tiniknek jo, hogy begyakorolják a dolgokat, ha esetleg terhes.
2013. nov. 7. 11:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon morbid, a frász kerülgetne....
2013. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
58%
Én azért vettem mert imádom a babákat és mivel sajátom még nem lehet ezért egy élethűvel is be kell érni. Nem ugyan az mint a baby born, de aki nem olyan elfogult mint én annak az is jó.
2016. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!