Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy aludjon...

Mit csináljak, hogy aludjon babakocsiban, autóban, hordozóban?

Figyelt kérdés
Csak a kiságyban tud normálisan, hosszan aludni. Ahhoz, hogy kocsiban elaludjon már extrém fáradtnak kell lennie. Ez azért nehéz mert a naggyal sokszor úton vagyunk (ovi, játszótér, barátok) nem tudom mindig betenni egy kiságyba. Viszont ez így nem jó mert nagyon hiányzik neki az alvás. 9 hónapos. Az apukája sokat dolgozik, ez már nem akkor téma, amikor o is itthon van. Volt másnál ilyen? Kinövi? Mitöl lehet?
2013. nov. 7. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Pontosan mit is csinál ?

Sír,vergődik ha hordozóba/babakocsiba teszed alvás céljából ?

Vagy csak nem alszik el !? Vagy csak rövid időre ?

2013. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez jo!! En azert kuzdok, hogy ne babakocsiban, hordozoban aludjon, hanem kisagyban, te pedig azert, hogy ott aludjon. Furcsak az emberek.
2013. nov. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak és kizárólag a kiságyában alszik, sehol máshol. Nem alszik akármilyen fáradt is se a babakocsiba, sehol csak sír, ordít a fáradtságtól.. Ezért nem tudtam sose kimozdulni vele sehova mert ha fáradt kezelhetetlen addig még a kiságyába nem teszem. Ott azonnal elalszik. Sajnos a fiam nem nőtte ki.. 15 hónapos most, de most is ez a probléma...
2013. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is probléma.Már 17,5hónapos és semmi változás.
2013. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!