Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neked nagyon apás a kislányod?

Neked nagyon apás a kislányod?

Figyelt kérdés
Mennyi idős és miben nyilvánul ez meg?
2013. nov. 8. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen. Mindhárom. :D

Rosszul viselik, ha nincs itthon. BIzonyos szituációkban csak a papa kell, én nem vagyok jó.

6,4, 1,5 évesek.

Amikor hazaér üdvrivalgás keretében megrohanják, jaj neki, ha esetleg szeretne wc-re menni vagy inni egy kortyot, amikor belép, mert esélye nincs. :)

Azonnal csiripelni kezdenek mind egyszerre, hogy mi történt aznap, sírnak és nevetnek.


De azért ha elmegyek egy napra, akkor másnapra már én is hiányzom. :)


Én szeretem, ahogy rajonganak érte. A 4 éves feleségül is akart menni hozzá pár hete. :)

2013. nov. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még csak 18 hónapos, de igen, nagyon. Napközben is többször kérdezi, hogy Apa?, olyankor mindig el kell mondani, hogy most dolgozik, ha aludtál délben, akkor itthon lesz. :) Délután anyaaaaa helyett már eleve apaaaaaa kiáltás hallatszik a szobából, ha ébred (reggel mindig nekem szól). :))) Onnantól, hogy apa belép az ajtón, óriási bohóckodások és őrültködések vannak, persze azért engem is hagynak beszállni. Nagyon szeretem, hogy ennyire szerelmesek egymásba.
2013. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos és imádják egymást. Napközben anaaa, anaa kiabálás van, ahogy meglátja az apját, onnan apaaa, appaa :) Sehová se mehet nélküle, ha elmegy wc-re kitör a balhé :) Felveteti magát, vállára hajtja a fejét, játék közben úgy pihen meg. De apukámmal is ezt csinálja. (De a 4 éves fiú is apás. Napközben velem vannak, ez természetes neki, esténként pótolnak.)
2013. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szinte egyáltalán nem, bár még csak 11 hónapos. A férjem mindig csönget ha hazaér, mert utálja a kulcscsomóját magával cipelni (van vagy húszféle kulcs rajta). Így ha napközben csönget valaki, a lányka mondja, h papa és örömködő arccal mutogat az ajtó felé. De mikor látja, h nem az apja, akkor megy tovább játszani. Ha a férjem hazaér, akkor az ölébe kéredzkedik de öt perc múlva játszik tovább. Szeret az apjával bolondozni, de csak nálam nyugszik meg, tőlem fogadja el a tápszert és csak nekem engedi, h fürdés után felöltöztessem, különben megy a balhé. Reggel engedi, h az apja tegye tisztába, de reggeli tápszer már az én feladatom. Ha a férjem munkába indul, boldogan int neki pápát, de sokszor észre se veszi, h Papa elment.

Remélem ha nagyobb lesz ez azért változni fog, mert a férjemet kicsit bántja, h ennyire nem ragaszkodik hozzá, hiába mondom, h még pici. De azért nagy a szerelem. :)

2013. nov. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 eves a lanyom, de rettenetesen apas. Amint apa hazaer, anya megszunik. Nem akar hozzam jonni, ha apanak netalan dolga lenne, furodni is csak apa birja elvinni.
2013. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!