Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babás anyukák! Nincs elegetek...

Babás anyukák! Nincs elegetek néha a férjetekből/párotokból?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 17:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
atyaég, dehogy van! egyáltalán nincs! imádom!
2013. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
De igen,csak senki meg nem kérdezi...
2013. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
47%
Nincs, dehogyis! Sőt! Jobban imádom, mint eddig valaha. Minden energiájával és erejével azon van, hogy jó apa legyen. Miért lenne elegem belőle? Neked miért van? Mi okozza benned ezt az érzést?
2013. nov. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%

Miért lenne? Nem foglalkozom állandóan a gyerekkel, hagyo9m egyedül játszani vagy ellenni. A férjem is is besegít néha a gyerekek körül vagy a bevásárlásoknál. A házi munkát eltudom én is végezni. Jól esik, ha este elbeszélgetünk egymással.

Apával vagyunk egy család.

2013. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
2.Vagyok.Jobban elegem van már a lepontozásból,köszi,hogy válaszoltam egy kérdésre.
2013. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

Nincs.Sőt,felnézek rá,hogy ilyen sokat dolgozik,azért hogy mindent megadjon nekünk.A kevéske szabadidejét is velünk tölti.Azt nézi,hogy mikor lehetne többet a lányunkkal.Imádja őt.

Esténként jólesik beszélgetni vele.Elmondhatja,hogy mi volt a munkahelyén, és én is mesélek neki,hogy mit csinált ma a babánk. :)

Örülök,hogy van ilyen társ van mellettem!

2013. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
A kérdező és a lepontozott válaszadó miért lett rögtön elítélve? Miért nem hallgatjuk meg, mi vezetett ezekhez a gondolatokhoz? Meséljetek, mi a baj, miért érzitek azt, hogy elegetek van? Engem komolyan érdekel, mi történt??
2013. nov. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
67%

A kérdező párja nyilván nem egy mintaapuka, erre megjelennek a párjuka piedesztálra emelők. :D :S


Komolyan mondom, belétek aztán nem sok megértés és empátia szorult!

2013. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nincs
2013. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
utolsó. egy tök egyszerű kérdést tett fel valaki. miért kell azonnal valamit mögé látni??? tipikus netes kommunikáció.
2013. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!